VI Niedziela Wielkanocna – 5 V 2024 r.

1. Dzisiaj o godz. 12.30 dzieci z klas trzecich przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci będą przeżywać Biały Tydzień uczestnicząc w nabożeństwie majowym oraz we Mszy świętej o godz. 18.00. Natomiast w przyszłą niedzielę o godz. 11.00 będzie rocznica Pierwszej Komunii Świętej dla uczniów klas czwartych.
  2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych codziennie o godz. 17.30. W piątek rozpocznie się nowenna do Ducha Świętego. Nowenna będzie odprawiana w łączności z nabożeństwem majowym.
  3. Przyszła niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje.
  4. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – święto św. Filipa i Jakuba Apostołów, we środę – uroczystość św. Stanisława bpa i męcz., głównego patrona Polski i diecezji. W Szczepanowie trwa tygodniowy odpust. Szczegóły na afiszu w gablocie. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  5. We środę po wieczornej Mszy świętej będzie spotkanie Akcji Katolickiej. W sobotę odbędzie się pielgrzymka LSO do Pasierbca. Wyjazd o godzinie 8.00.
  6. Dziękujemy za ofiary z minionej niedzieli na prace remontowe. Złożyliście 16 924 zł i 10€. Bóg zapłać. Zakończyły się prace remontowe organów. Koszt remontu wynosi 25 000zł.