RÓŻE MISYJNE

Św. Kinga

1.Jarosz Józefa – Zelator
2.Damian Wiesława
3.Krużel Dorota
4.Grudzień Danuta
5.Przeklasa Anna
6.Wiktor Halina
7.Kurkiewicz Halina
8.Majchrzyk Łucja
9.Ozga Anna
10 Tyka Maria

11.Lenik Maria
12.Latocha Maria
13.Opioła Maria
14.Rejkowska Krystyna
15.Setlik Lucyna
16.Szefer Zofia
17.Przeklasa Lucyna
18.Augustyn Celina
19.Uchwat Maria
20.Jarosz Zofia

Św. Józef

1.Roguski Jerzy – Zelator
2.Bardoń Krzysztof
3.Pachowicz Antoni
4.Fiksak Adam
5.Wiśnicki Andrzej
6.Baca Bogdan
7.Kuboń Stanisław
8.Kamiński Jacek
9.Pyrek Zbigniew
10.Bujak Józef

11.Bury Tadeusz
12.Szefer Stanisław
13.Nowak Czesław
14.Szczepanek Edward
15.Oćwieja Janusz
16.Polak Jan
17.Blacha Krzysztof
18.Sękowski Zbigniew
19.Winkler Piotr
20.Łabuda Franciszek

NMP Opiekunka Rodzin

1.Kuboń Teresa
2.Basta Teresa
3.Gardoń Szczęch Paulina
– Zelator

4.Bykiewicz Kazimiera
5.Czyż Zofia
6.Frączek Krystyna
7.Frączek Jerzy
8.Zbiegieł Małgorzata
9.Setlak Teresa
10.Rudy Anna

11.Kuboń Józefa
12.Sabat Jadwiga
13.Makowska Agnieszka
14.Maziarz Zuzanna
15.Nitsch Elżbieta
16.Ostrowska Barbara
17.Stach Krystyna
18.Szostak Jadwiga
19.Pachowicz Genowefa
20.Imioło Józefa

Bł. Karolina

1.Oszust Ewa- Zelator
2.Oszust Maria
3.Bober Agata
4.Kukułka Irena
5.Niemczyk Jolanta
6.Migoń Grażyna
7.Bober Halina
8.Michałek Krystyna
9.Kuboń Maria
10.Nosek Kazimiera

11.Bednarz Maria
12.Kołodziej Adela
13.Mytnik Barbara
14.Sumara Maria
15.Gdowska Elżbieta
16.Pomykacz Bożena
17.Franczyk Teresa
18.Franczyk Zuzanna
19.Figiel Wanda
20.Michałek Maria

Bł. Kard. S. Wyszyński

1.Jękosz Jerzy – Zelator
2.Bachara Władysław
3.Nowak Adam
4.Kurek Jan
5.Krzyżak Kazimiera
6.Chmiel Cezary
7.Gurgul Małgorzata
8.Gurgul Angelika
9.Krzyżak Jan
10.Jękosz Marek

11.Jękosz Janina
12.Gurgul Dawid
13.Morys Andrzej
14.Nowak Bolesław
15.Jękosz Wanda
16.Mucha Tadeusz
17.Wróbel Józef
18.Nowak Bernadetta
19.Sygnarowicz Stanisław
20.Zapart Sylwester

Św. Paulina

1. Stolarczyk Jadwiga
– Zelator
2.Zażycka Bronisława
3.Dziaduła Barbara
4.Gicala Bernadetta
5.Grochola Janina
6.Koczwara Maria
7.Węgrzyn Beata
8.Kumorek Elżbieta
9.Kumorek Jadwiga
10.Kurek Wiktoria

11.Mleczko Maria
12.Najberek Grażyna
13.Nowak Maria
14.Plichta Helena
15.Rogozińska Jadwiga
16.Sacha Maria
17.Krasowska Anna
18.Stypka Emilia
19.Gurgul Gabriela
20.Węgrzyn Krystyna

Św. O. Pio

1.Gniozdorz Ireneusz
– Zelator
2.Szpilka Krzysztof
3.Gniozdorz Ryszard
4.Karpiel Stanisław
5.Karpiński Jerzy
6.Korcyl Tadeusz
7.Krawczyk Michał
8.Krupski Andrzej
9.Mizera Adam
10.Gniozdorz Michał

11.Partyka Janusz
12.Setlik Stanisław
13.Budzik Tomasz
14.Wiktor Eugeniusz
15.Tadla Jan
16.Bogusz Wincenty
17.Małecki Józef
18.Michałek Zenon
19.Haber Krzysztof
20.Gurgul Tadeusz

Sł. B. ks. Jan Czuba

1.Choczyńska Beata – Zelator
2.Lis Zofia
3.Opioła Maria
4.Jadach Anna
5.Kozłowska Anna
6.Nowakowska Małgorzata
7.Ludwa Stanisława
8.Książek Janina
9.Pieprz Halina
10.Zdeb Edyta

11.Karaś Janina
12.Smoleń Anastazja
13.Czeczuga Maria
14.Solak Danuta
15.Pyrek Maria
16.Czerwony Małgorzata
17.Stawarz Barbara
18.Jewuła Stanisława
19.Smoleń Janina
20.Gawęda Krystyna

Św. Jerzy

1.Nosek Marek – Zelator
2.Pabian Waldemar
3.Kuboń Barbara
4.Kuboń Janina
5.Rojek Arleta
6.Dziaduła Marian
7.Stachura Krzysztof
8.Jewuła Halina
9.Przeklasa Władysław
10.Jewuła Krzysztof

11.Rosa Józef
12.Mizera Maria
13.Jewuła Beata
14.Stypka Maria
15.Nosek Genowefa
16.Bieniaś Mirosław
17.Cierniak Stanisława
18.Kołodziejczak Barbara
19.Kołodziejczak Edward
20.Małecka Urszula

Św. Teresa z Lisieux

1.Pyrek Emilia – Zelator
2.Lasko Maria
3.Gurgul Maria
4.Gdowska Elżbieta
5.Baca Zofia
6.Oćwieja Teresa
7.Suda Zofia
8.Sumara Zofia
9.Stós Alina
10.Bączek Irena

11.Przeklasa Teresa
12.Fior Józefa
13.Pyrek Regina
14.Kamińska Maria
15.Jewuła Stanisława
16.Gniady Małgorzata
17.Kurowska Anna
18.Przeklasa Zofia
19.Krawczyk Maria
20.Mytnik Barbara

Św. Maksymilian Kolbe

1.Szlosek Elżbieta – Zelator.
2.Figiel Edyta
3.Dul Sylwia
4.Dyrdał Helena
5.Dyrdał Józefa
6.Fornal Lidia
7.Korzec Anna
8.Latocha Janina
9.Michałek Janina
10.Morys Katarzyna

11.Jękosz Janina
12.Przeklasa Kazimiera
13.Sara Dorota
14.Zabawa Lidia
15.Szczupak Elżbieta
16.Mleczko Bogusława
17.Węgrzyn Małgorzata
18.Węgrzyn Teresa
19.Zamiatała Michalina
20.Zapart Józefa

Bł. ks. J. Popiełuszko

1.Kusion Zofia – Zelator
2.Banaś Barbara
3.Siudut Maria
4.Kawa Katarzyna
5.Kozioł Bronisława
6.Kozłowska Józefa
7.Śledź Halina
8.Szczupak Janina
9.Kornaga Maria
10.Jadach Bogusława

11.Bodzioch Krystyna
12.Kozak Zofia
13.Polak Teresa
14.Michałek Wanda
15.Migdał Anna
16.Malinowska Maria
17.Zagroba Franciszka
18.Marcisz Helena
19.Michałek Zofia
20.Michałek Elżbieta

Św. Stanisław BM

1.Franczyk Stanisław
– Zelator
2.Adamczyk Paweł
3.Budyn Roman
4.Kaczor Antoni
5.Franczyk Janusz
6.Franczyk Kazimierz
7.Gdowski Marek
8.Janczura Ludwik
9.Kaczor Kazimiera
10.Michałek Zofia

11.Kuboń Tadeusz
12.Kurowski Bronisław
13.Majerczak Dariusz
14.Nosek Augustyn
15.Stefańska Halina
16.Rega Andrzej
17.Roczniak Roman
18.Smoleń Kazimierz
19.Sumara Tomasz
20.Stawarz Czesław

Św. Antoni

1.Blacha Maria – Zelator
2.Blacha Helena
3.Blacha Ilona
4.Blacha Barbara
5.Nosek Karolina
6.Pyrek Agnieszka
7.Kurnik Bronisława
8.Malec Zofia
9.Suchan Anita
10.Mazgaj Agata

11.Michałek Zofia
12.Pyrek Renata
13.Opioła Maria
14.Kaczor Teresa
15.Piotrowska Maria
16.Polańska Antonina
17.Rabiasz Jadwiga
18.Suchan Zofia
19.Szczupak Teresa
20.Blacha Janina

Św. Jadwiga

1.Partyka Anna – Zelator
2.Honkisz Maria
3.Czoch Jadwiga
4.Czernecka Zofia
5.Cieśla Magdalena
6.Drabik Janina
7.Drabik Stanisława
8.Klisiewicz Anna
9.Michałek Alicja
10.Duda Małgorzata

11.Piotrowska Maria
12.Nowak Melania
13.Noworól Helena
14.Mika Lucyna
15.Herjan Józefa
16.Roguska Maria
17.Sygnarowicz Krystyna
18.Setlik Emilia
19.Sumara Marta
20.Herjan-Kisiel Marta

Św. Faustyna

1.Gniozdorz Jadwiga
– Zelator
2.Bendkowska Teresa
3.Blecharska Alicja
4.Curyło Stanisława
5.Bury Bogumiła
6.Haber Beata
7.Kawa Janina
8.Kamykowska Marta
9.Korcyl Zofia
10.Przeklasa Aneta

11.Kusiak Maria
12.Opioła Monika
13.Mucha Helena
14.Piszczek Ewa
15.Gniozdorz Krystyna
16.Wiśnicka Krystyna
17.Rosiek Urszula
18.Korzec Alicja
19.Tadla Stanisława
20.Więcław Aniela

Św. Maria Madgalena

1.Wycykał Krystyna
2.Bąk Teresa
3.Bober Janina
4.Brożek Janina
5.Jękosz Magdalena
6.Kwaśniak Krystyna
7.Kubowicz Maria
8.Stawarz Beata
9.Krzos Izabela
10.Kawa Władysława

11.Gdowska Irena
12.Kusior Maria
13.Stolarz Barbara
14.Nowak Barbara
15.Sajdak Bożena – zelator
16.Nasiadka Halina
17.Bańbor Monika
18.Sołtys Józefa
19.Stawarz Zofia
20.Mleczko Agnieszka

Św. Teresa z Avila

1.Niemiec Teresa – Zelator
2.Pomykacz Danuta
3.Przeklasa Teresa
4.Król Anna
5.Baran Franciszka
6.Kuboń Irena
7.Nowak Maria
8.Bachara Julia
9.Fiksak Teresa
10.Gala Marzena

11.Nowak Marzena
12.Niemczyk Maria
13.Witek Urszula
14.Kuboń Zofia
15.Hajdo Anna
16.Jewulska Julia
17.Mleczko Bożena
18.Rabiasz Helena
19.Pasierbek Krystyna
20.Hajdo Barbara

Św. Jan Paweł II

1.Górak Józefa – Zelator
2.Adamus Krystyna
3.Adamus Katarzyna
4.Hudzik Józefa
5.Figiel Magdalena
6.Figiel Anna
7.Gniady Alicja
8.Krzos Władysława
9.Konieczny Teresa
10.Michałek Kinga

11.Michałek Ryszarda
12.Nieć Władysława
13.Nieć Anna
14.Opioła Janina
15.Szczupak Stanisława
16.Szczupak Dorota
17.Sikoń Irena
18.Szczupak-Ćwiękała Edyta
19.Szczupak Wiesława
20.Węgiel Stanisława

Św. Andrzej Bobola

1.Hudzik Roman
2.Figiel Jerzy
3.Figiel Sylwester
4.Szczupak Kazimierz
5.Kuboń-Kozioł Kinga
6.Michałek Jan
7.Jamróg Stanisław
8.Nieć Jarosław
9.Nieć Dawid
10.Nieć Damian

11.Zaprzałka Maciej
12.Hołda Franciszek
13.Szczupak Grzegorz
14.Bocoń Marek – zelator
15.Solak Wiesław
16.Oćwieja Anna
17.Krawczyk Zbigniew
18.Kozak Agnieszka
19.Lasko Bolesław
20.Szczupak Józef

Matka Boża Fatimska

1.Żurek Maria – Zelator
2.Bachara Zofia
3.Wierzbicka Mieczysława
4.Mikulska Dorota
5.Kogutowicz Helena
6.Leszczyńska Barbara
7.Leszczyński Jacek
8.Makowska Marta
9.Mularz Elżbieta
10.Chuchrowska Maria

11.Marcińska Alicja
12.Nowak Tadeusz
13.Pater Stanisława
14.Hebda Stanisława
15.Gołąb Maria
16.Sady Kazimierz
17.Przeklasa Wanda
18.Molecka Barbara
19.Sosin Janina
20.Nowak Kazimiera

Św. Franciszek

1.Pachowicz Małgorzata
– Zelator
2.Aloksa Ewa
3.Bednarz Alicja
4.Bednarz Bogumiła
5.Boryczko Halina
6.Chmiel Jolanta
7.Kozik Zofia
8.Janicka Elżbieta
9.Karpińska Weronika
10.Karpińska Monika

11.Kołcz Jadwiga
12.Kozub Marta
13.Lenik Anna
14.Leśniak Renata
15.Wróbel Józefa
16.Molecka Ewa
17.Nowak Agata
18.Pachowicz Anna
19.Pachowicz Romana
20.Ryńska Anna

MB Nieustającej Pomocy

1.Krzyżak Paulina – Zelator
2.Bieniaś Barbara
3.Bieniaś Monika
4.Chudoba Stanisława
5.Gostek Barbara
6.Kargul Kazimiera
7.Klich Anna
8.Kucharska Anna
9.Tomaszek Karolina
10.Kurpiel Danuta

11.Liszka Teresa
12.Mazela Maria
13.Michałek Dorota
14.Nosek Teresa
15.Pabian Elżbieta
16.Piasecka Jadwiga
17.Piasecka Marta
18.Szywała Joanna
19.Szywała Urszula
20.Zając Marta

Św. Juda Tadeusz

1.Piasecka Maria – Zelator
2.Adamczyk Ewa
3.Aleksandrowicz Edyta
4.Kozioł Maria
5.Bobrowska Maria
6.Srebro-Nitsch Beata
7.Kieć Janina
8.Krzemińska Jadwiga
9.Zawodzka Anna
10.Kubik Małgorzata

11.Kula Katarzyna
12.Kurpiel Janusz
13.Łazarek Barbara
14.Piasecka Józefa
15.Piasecka Stanisława
16.Piasecka Wiesława
17.Plichta Bogusława
18.Sady Elżbieta
19.Sikoń Anna
20.Warchał Maria

RÓŻANIEC
RODZICÓW ZA DZIECI


RÓŻE MATKI BOŻEJ POMPEJAŃSKIEJ

Róża I

1.Gniozdorz Jadwiga
2.Gniozdorz Ireneusz
3.Jewuła Halina – zelator
4.Jewuła Krzysztof
5.Karpińska Monika
6.Karpiński Jerzy
7.Krzyżak Paulina
8.Dulęba Justyna
9.Kurpiel Danuta
10. Kurpiel Janusz

11.Nowak Agata
12.Nowak Tomasz
13.Partyka Anna
14.Partyka Janusz
15.Roguska Maria
16.Roguski Jerzy
17.Smoleń Janina
18.Smoleń Kazimierz
19.Wróbel Agnieszka
20.Wróbel Robert

Róża II

1.Adamczyk Ewa
2.Batko Krystyna
3.Bodzioch Barbara
4.Bodzioch Lucyna
5.Bykiewicz Kazimiera
6.Chuchrowska Maria
– zelator
7.Cieśla Magdalena
8.Gostek Barbara
9.Jewulska Katarzyna
10.Jewuła Maria

11.Konieczny Teresa
12.Kubis Agnieszka
13.Kucharska Anna
14.Nowak Alicja
15.Pyrek Emilia
16.Rabiasz Bernadetta
17.Szywała Joanna
18.Szywała Urszula
19.Wróbel Maria
20.Zając Maria

Róża III

  1. Bojdo Katarzyna
  2. Bojdo Roman
  3. Jewuła Ewa
  4. Jękosz Magdalena
  5. Jękosz Marek
  6. Kuboń Teresa
  7. Kuboń Stanisław
  8. Molecka Ewa
  9. Molecki Tadeusz
  10. Nosek Genowefa

11.Nosek Marek
12.Nosek Ryszarda
13.Olszak Krystyna
14.Olszak Józef
15.Piasecka Maria
16.Piasecki Władysław
17.Przeklasa Wanda
– zelator
18.Przeklasa Andrzej
19.Sosin Janina
20.Urban Elżbieta

Róża IV

1.Bodura Alicja
2.Bogusz Iwona
3.Bury Bogumiła
4.Gawęda Krystyna
5.Gniozdorz Krystyna
6.Gniozdorz Ryszard
7.Góral Ewa
8.Kamińska Maria
9.Karaś Józefa
10. Koczwara Lucyna

11.Kołodziej Bożena
12.Korcyl Zofia
13.Korcyl Tadeusz
14.Kozub Marta
15.Król Ewa
16.Kurtyka Beata
17.Molecka Barbara
18.Piszczek Ewa – zelator
19.Piszczek Dariusz
20.Sumara Danuta

Róża V

1.Budzik Jolanta
2.Budzik Lucyna
3.Hawryluk Ewa
4.Bilińska
-Chudoba Stanisława
5.Jękosz Janina
6.Jękosz Jerzy
7.Kula Katarzyna– zelator
8.Kusion Helena
9.Krzyżak Kazimiera
10. Krzyżak Jan

11.Liszka Teresa
12.Łazarek Barbara
13.Mędrygał Beata
14.Migoń Grażyna
15.Nitsh Beata
16.Pasieczny Dorota
17.Kula Natalia
18.Warchał Maria
19.Wrona Krystyna
20. Zając Marta

Róża VI

1.Duźniak Danuta
2.Suchan Zofia
3.Koczwara Maria
4.Kubik Małgorzata –zelator
5.Lipińska Urszula
6.Liszka Jadwiga
7.Michałek Maria
8.Mizera Stanisława
9.Nosal Marta
10.Nosek Anna

11.Onik Teresa
12.Setlak Teresa
13.Pabian Elżbieta
14.Sabat Jadwiga
15.Gurgul Maria
16.Sumara Maria
17.Sygnarowicz Stanisława
18.Sznajder Barbara
19.Warchoł Ewa
20.Winkler Zofia

Róża VII

1.Bańbor Monika
2.Cierniak Stanisława
3.Duman Małgorzata
4.Gajdur Grażyna
5.Gajdur Paweł
6.Gala-Niemczyk Dorota
7.Klisiewicz Agnieszka
8.Kołodziejczak Barbara
9.Kozak Agnieszka
10.Kozak Krzysztof

11.Krupska Janina
12.Merchut Edyta
13.Merchut Mariusz
– zelator
14.Suchan Anita
15.Uchwat Maria
16.Winkler Bożena
17.Kołodziej Jan
18.Zdeb Edyta
19.Zygucka Iwona
20. Zygucka Maria

Róża VIII

1.Banaś Anna
2.Boda Marta
3.Bujak Anna
4.Cieśla Barbara
5.Czoch Jadwiga
6.Dominik Elżbieta
7.Dulęba
– Szpala Małgorzata
8.Jamróg Małgorzata
9.Korcyl Magdalena
10. Korzec Małgorzata
– zelator

11.Korzec Roman
12.Kozłowska Anna
13.Kusiak Maria
14.Michałek Bernadeta
15.Pacyna Joanna
16.Rejkowska Barbara
17.Rejkowski Maciej
18.Kubicz Ewa
19.Szczęsna Bernarda
20. Żurek Ewa

Róża IX

1.Batko Małgorzata
-zelator
2.Gurgul Beata
3.Karaś Małgorzata
4.Krupa Franciszka
5.Kuraś Elżbieta
6.Kuraś Izabela
7.Lesiak Bogusława
8.Motyka Mieczysława
9.Mucha Bernadeta
10. Szostak Jadwiga

11.Szlachcic Bernadeta
12.Pękala Bożena
13.Wójcik Lucyna
14.Zbiegieł Małgorzata
15.Ładoń Wiesław
16.Kulig Małgorzata
17.Chuchrowska Kinga
18.Gniady Alicja
19.Krzos Izabela
20. Korzec Alicja

Róża X

1.Aleksandrowicz Edyta
– zelator
2.Aleksandrowicz Andrzej
3.Boksa Marta
4.Boksa Tomasz
5.Bujak Andrzej
6.Czernecka Wioletta
7.Gawlik Regina
8.Gawlik Józef
9.Gdowska Elżbieta
10. Gdowski Dariusz

11.Jękot Agata
12.Korzec Bernadeta
13.Mizera Izabela
14.Nowak Teresa
15.Pater Halina
16.Piasecka Teresa
17.Szczepanek Jadwiga
18.Tyrpa Joanna
19.Wołek Edyta
20.Wołek Andrzej

Róża XI

1.Bojdo Janina
2.Bojdo Tadeusz
3.Chemłowska Marta
4.Chemłowski Ireneusz
5.Duda Kazimiera
6.Franczyk Zuzanna
7.Franczyk Janusz
8.Jarosz Józefa
9.Krupska Natalia
10. Kubis Mirosława

11.Kubis Antoni
12.Kurtyka Stanisława
13.Andrusiak Daria
14.Morys Anna
15.Morys Antoni
16.Mytnik Barbara
17.Sadowska Renata
18.Stanuch Stanisława
– zelator
19.Stanuch Ryszard
20.Wiśniewska Małgorzata

Róża XII

1.Aloksa Ewa
2.Wróbel Katarzyna
3.Drąg Małgorzata
4.Haber Beata
5.Hormańska Barbara
6.Jasik Danuta
7.Jasik Krzysztof
8.Jękot Krystyna
9.Jękot Grzegorz
10.Klisiewicz Anna

11.Klisiewicz Stanisław
12.Klisiewicz Magdalena
13.Klisiewicz Maciej
14.Kucharska-
Podbielska Ewa
15.Latocha Joanna
16.Plichta Bogusława
17.Piasecki Marek
18.Szywała Bogdan
19.Piekarz Piotr – zelator
20. Zoń Agata

Róża XIII

1.Nosek Kazimiera
2.Dąbroś Agnieszka
3.Dębowska Barbara
4.Gniewek Agnieszka
5.Krupska Barbara – zelator
6.Kurek Zofia
7.Michałek Zofia
8.Mrożek Justyna
9.Mrożek Marcin
10.Nosek Jerzy

11.Nowak Agata
12.Olszewska Małgorzata
13.Piasecka Elżbieta
14.Przeklasa Teresa
15.Sumara Marta
16.Sutkowski Piotr
17.Wiśniewska Bogusława
18.Wojtas Barbara
19.Wojtas Józef
20.Zygmunt Maria

Róża XIV

1.Bednarz Bogumiła
2.Boduszek Anna
3.Chamioło Andżelika
4.Chamioło Marzena
5.Chamioło Władysława
6.Choczyńska Beata
7.Gicala Bernadeta
8.Habiniak Halina
9.Krzos Krystyna
10. Latocha Tadeusz

11.Mirek Bogumiła
12.Mularz Elżbieta
13.Nowak Katarzyna
14.Pater Danuta
15.Piekarz Marta
16.Poręba Lucyna – zelator
17.Poręba Krzysztof
18.Sacha Krystyna
19.Święch Monika
20.Wardzała Beata

Róża XV

1.Bibro Iwona
2.Chuchrowska Beata
3.Czeczuga Ilona
4.Duczymińska Małgorzata
5.Falkowska Kinga
6.Gorzkowska Małgorzata
7.Grabczyńska Marta
8.Honkisz Justyna
9.Kipczak Karolina
10. Klisiewicz Magdalena
– zelator

11.Kurleto Ewelina
12.Kusiak Monika
13.Kusiak Adam
14.Opioła Rafał
15.Sokołowska Elżbieta
16.Wolak Anna
17.Zawilińska Ewelina
18.Przeklasa Aneta


Róża Różańcowa
Liturgicznej Służby Ołtarza

Modlimy się o powołania
do kapłaństwa i życia konsekrowanego

Bł. Carlo Acutis

1.Karol Sumara – zelator
2.Stanisław Chudyba
3.Dominik Dąbroś
4.Mateusz Gdowski
5.Filip Gniewek
6.Oliwer Haber
7.Kacper Jękosz
8.Marcel Kamykowski
9.Szymon Korcyl
10. Aleksander Kusiak

11.Mikołaj Mitera
12.Filip Nowacki
13.Piotr Nowacki
14.Szymon Piasecki
15.Paweł Rabiasz
16.Dominik Stolarz
17.Jan Wróbel
18.Jan Kisiel

 


Róża Różańcowa Św. Charbela

Dziękujemy Panu Bogu za wiarę, nadzieję i miłość
i prosimy za wstawiennictwem św. Charbela
o wytrwanie i wzrost w tych cnotach

Św. Charbel

1.Stanisława Kubala
– zelator
2.Teresa Chuchrowska
3.Joanna Małeta
4.Paweł Małeta
5.Agnieszka Jurczyńska
6.Renata Chudyba
7.Krzysztof Chudyba
8.Stanisław Chudyba
9.Wojciech Chudyba
10. Jakub Chudyba

11.Jadwiga Gniozdorz
12.Ireneusz Gniozdorz
13.Irena Kuboń
14.Józef Kuboń
15.Izabela Kuboń
16.Anna Jędrzejek
17.Bartosz Kubala
18.Piotr Szczepaniak
19.Daniela Drużkowska
20. Michał Gniozdorz

Matka Boża Fatimska

Wynagradzające Róże Fatimskie

Modlimy się w intencjach zadośćuczynienia za grzechy własne, bliskich,
w naszej Ojczyźnie i w świecie, a zwłaszcza za tych parafian,
którzy daleko odeszli od Boga.
Prosimy również o pokój w Ojczyźnie i na całym świecie.

Róża I

1.Anna Pachowicz – zelator
2.Edyta Aleksandrowicz
3.Maria Chuchrowska
4.Józefa Herjan
5.Halina Jewuła
6.Krzysztof Jewuła
7.Stanisław Karpiel
8.Monika Karpińska
9.Jerzy Karpiński
10.Władysława Kawa

11.Bogdan Szywała
12.Paulina Krzyżak
13.Danuta Kurpiel
14.Janusz Kurpiel
15.Marek Piasecki
16.Antoni Pachowicz
17.Genowefa Pachowicz
18.Małgorzata Pachowicz
19.Romana Pachowicz
20.Maria Piasecka

Róża II

1.Bogumiła Bednarz – zelator
2.Alicja Bednarz
3.Jolanta Chnmiel
4.Krystyna Gawęda
5.Jadwiga Gniozdorz
6.Maria Gurgul
7.Józefa Jarosz
8.Barbara Kołodziejczyk
9.Anna Kucharska
10.Maria Lis

11.Kazimierz Zając
12.Waldemar Pabian
13.Anna Partyka
14.Janusz Partyka
15.Jadwiga Piasecka
16.Ewa Piszczek
17.Maria Roguska
18.Jerzy Roguski
19.Ryszard Stawarz
20.Urszula Szywała

Róża III

1.Kazimierz Franczyk
– zelator
2.Bogumiła Bury
3.Kinga Chchrowska
4.Jerzy Chuchrowski
5.Renata Chudyba
6.Józefa Górak
7.Janina Grochola
8.Maria Kamińska
9.Maria Kawa
10. Anna Krasowska

11.Krystyna Krzos
12.Stanisława Kubala
13.Ewa Kubicz
14.Grzegorz Kubicz
15.Zofia Michałek
16.Emilia Pyrek
17.Jadwiga Stolarczyk
18.Bernarda Szczęsna
19.Stanisława Węgiel
20. Maria Zając

Róża IV

1.Andrusiak Daria
2.Gicala Marian
3.Bieniaś Barbara
4.Cichoń Janina
5.Giemza Zofia
6.Hormańska Barbara
7.Karaś Józefa
8.Kasperek Józefa – zelator
9.Krupska Barbara
10.Latocha Maria

11.Lesiak Bogumiła
12.Liszka Teresa
13.Łazarek Barbara
14.Osmęda Anna
15.Osmęda Józef
16.Piasecka Wiesława
17.Plichta Bogusława
18.Rabiasz Bernadeta
19.Stach Krystyna
20.Wróbel Maria

Róża V

1.Bachara Zofia
2.Będkowska Teresa
3.Bodura Alicja
4.Stolarczyk Bożena
5.Jasik Danuta
6.Jasik Krzysztof
7.Korzeniowska Teresa
8.Krawczyk Maria
9.Latocha Janina
10.Michałek Maria -zelator

11.Pruchnicka Agnieszka
12.Przeklasa Wanda
13.Rudnicka-Drabik Bożena
14.Sumara Urszula
15.Szczupak Kazimiera
16.Szczupak Stanisława
17.Tadla-Rodakowska Beata
18.Złotowska Janina
19.Zoń Agata
20.Zygmunt Maria

Róża VI

1.Bojdo Joanna
2.Chuchrowska Karolina
3.Chuchrowski Edwin
4.Hormańska Julia
5.Hormański Dawid
6.Ścibior Dawid
7.Cierniak-Sumara Karolina
8.Latocha Emilia
9.Latocha Wiktoria
10.Małeta Filip

11.Małeta Hubert – zelator
12.Piekarz Nicola
13.Rodakowska Julia
14.Rodakowski Franciszek
15.Rudnicka-Drabik Milena
16.Rudnicka-Drabik Natalia
17.Szywała Klara
18.Ścibior Michał
19.Wnętrzak Wiktor
20.Zbiegieł Emilia

Róża VII

1.Banaś Amelia
2.Bogusz Iwona
3.Boksa Szymon
4.Chudyba Magdalena
5.Duczymińska Gabriela
6.Jażdżewski Piotr
7.Karaś Ernest
8.Karaś Gabriel
9.Krzyżak Joanna
10Krzyżak Weronika

11.Kubala Bartosz
12.Kubala Jan
13.Kubala Liliana
14.Kubala Sławomir
15.Małeta Joanna
16.Mularz Elżbieta
17.Suchan Błażej
18.Szpilka Justyna
19.Ścibior Barbara – zelator
20.Wnętrzak Roksana

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products