Spis zmarłych członków poszczególnych Róż

1. Róża św. Kingi

Urbańska Ludwika, Sułek Małgorzata, Bojdo Helena, Karpińska Stanisława, Kuboń Anna, Pachowicz Maria, Koścień Józefa, Chmura Wiktoria, Kurek Helena, Kurek Maria, Branicka Anna, Sady Władysława, Starzyk Stanisława, Makowska Janina, Haraf Maria, Marek Józefa, Kurleto Elżbieta, Urban Maria, Krużel Anna, Maria Karpińska.

2. Róża św. Józefa

Siudut Mieczysław, Kuboń Antoni, Bury Tadeusz, Szczupak Stefan, Chruściel Stanisław, Bochenek Stanisław, Jan Pyrek, Brożek Augustyn, Marcisz Piotr.

3. Róża NMP Opiekunki Rodzin

Bardoń Stanisława, Makowska Janina, Kuboń Józefa, Mizera Irena.

4. Róża Bł. Karoliny

Radwańska Stefania, Miarka Wacława, Kumorek Anna, Sacha Genowefa, Mrożek Anna, Zofia Michałek

5. Róża bł. ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego

Drożdżowicz  Piotr, Urban Józef, Zapart Stanisław, Bąk Józef, Brożek Leon, Dulęba Eugeniusz, Michałek Jerzy, Korzec Ryszard, Kawa Mieczysław, Przeklasa Adam, Rusek Stefan, Węgrzyn Marek, Baran Stefan.

6. Róża  św. Pauliny

Ciszkowicz Genowefa, Grochola Janina, Opioła Teresa, Strojna Maria, Urbańska Stanisława, Kostecka Henryka, Baran Maria, Chwałek Maria.

7. Róża św. Ojca Pio

Mleczko Jan, Budyn Bronisław, Curyło Franciszek, Szostak Adam, Blecharski Kazimierz, Krawczyk Michał.

8. Róża ks. Jana Czuby

Zając Zofia, Jadach Małgorzata

9. Róża św. Jerzego

Czeczuga Kazimierz, Bednarz Józef,  Opioła Michał, Roman Andrzej, Sosin Ryszard, Nosek Władysław.

10. Róża św. Teresy z Lisieux.

Biernacka Czesława, Janicka Bernadetta, Mleczko Michalina, Krawczyk Władysława, Pomykacz Kazimiera.

11. Róża  św. Maksymiliana

Bachara Maria, Bachara Stefania, Baran Genowefa, Brożek Irena, Koza Henryka, Kroczak Bronisława, Dyrdał Franciszka, Matras Zofia, Misiak Zofia, Mucha Michalina, Nowakowska Helena,  Sosin Anna, Węgrzyn Ludwika, Węgrzyn Stanisława, Wolnik Jolanta, Żółty Bronisława, Węgrzyn Barbara, Dul Anna, Dorota Bachara, Stanisława Mucha, Eugenia Sosin.

12. Róża Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki

Zdeb Stanisława, Kusek Józefa, Jadach Stefania, Przeklasa Maria. Franciszka Kusion, Kawa Maria, Nieć Maria, Kostecka Maria, Marcisz Helena.

13. Róża św. Stanisława B.M.

Poręba Stefan, Krzemiński Józef, Stypka Sylwester, Pomykacz Kazimierz, Więcław Włodzimierz, Jarosz Stanisław, Nowak Tadeusz, Michałek Kazimierz.

14. Róża św. Antoniego

Bełzowska Janina,  Molecka Maria, Oszust Julia.

15. Róża św. Jadwigi Królowej

Piasecka Władysława, Sygnarowicz Janina, Sygnarowicz Ludmiła, Łopatka Franciszka, Niemczyk Maria, Maria Sumara, Kornelia Kulinowska, Muszyńska Maria, Piotrowska Kazimiera.

16. Róża św. Faustyny.

Będkowska Wanda, Duda Maria, Radwańska Stefania, Blacha Zofia, Złotowska Józefa, Kołodziej Janina, Pomykacz Maria, Korcyl Kazimiera, Nosek Maria, Szwaja Teresa, Michałek Zofia, Gawlik Franciszka, Przeklasa Maria, Kukułka Anna.

17. Róża św. Marii Magdaleny.

Gołąb Michalina, Jarosz Kazimiera, Jadach Genowefa, Jewuła Maria, Kawa Emilia, Kawa Weronika, Krzos Helena, Krzos Antonina, Kozak Michalina, Panek Anna, Wycykał Stefania, Wycykał Zofia, Kwaśniak Józefa, Nasiadka Elżbieta, Jadach Jadwiga, Nowak Józefa, Janina Michałek, Duda Franciszka, Wnętrzak Barbara.

18. Róża św. Teresy z Avila.

Przeklasa Józefa, Gala Zofia, Gala Genowefa, Tyka Maria, Bączek Bronisława, Tyka Zofia, Kuboń Janina, Prokop Cecylia, Przeklasa Aleksandra, Mleczko Helena, Witek Zofia.

19. Róża św. Jana Pawła II.

Michałek Janina, Sowa Barbara, Szczupak Barbara, Szczupak Zofia.

20. Róża św. Andrzeja Boboli

Boda Aleksander, Szczupak Czesław, Krzos Marian, Mleczko Franciszek, Niedzielski Józef, Kozak Stanisław.

21. Róża Matki Bożej Fatimskiej

Michalak Helena, Mizera Józef,  Malisz Helena, Solak Maria, Rusek Helena, Nowak Zofia, Bojdo Michalina, Kogutowicz Helena.

22. Róża św. Judy Tadeusza

Jamróg Helena, Krzyżak Marian, Bachara Helena.

Wynagradzające Róże Fatimskie

Krzyżak Marian, Piasecki Władysław, Othaniel Teresa, Baran Stefan, Bachara Helena, Krzos Krystyna, Karaś Józefa, Szczupak Kazimiera.