Schola młodzieżowa

Schola młodzieżowa to grupa młodych ludzi utalentowanych muzycznie, działająca przy parafii p.w. św. Wawrzyńca w Wojniczu. Poprzez śpiew piosenek i pieśni religijnych pomagamy przy przeprowadzaniu nabożeństw i czuwań młodzieżowych w naszej świątyni takich jak Drogi Krzyżowej, adoracji Najświętszego Sakramentu, Triduum dla bierzmowanych czy rekolekcje dla młodzieży.

W naszym repertuarze znajdują się utwory wielogłosowe, które śpiewamy podczas liturgii, a także piosenki religijne, które wykonujemy przy akompaniamencie różnych instrumentów.

Poprzez śpiew chcemy przede wszystkim uwielbiać Boga, pomagać innym w przeżywaniu modlitwy, ale także sami chcemy coraz bardziej wzrastać w wierze i pobożności.

Jeśli więc potrafisz śpiewać lub grasz na jakimś instrumencie i chcesz się zaangażować w działalność scholi prosimy o kontakt z opiekunem ks. Przemysławem Lisem.

Serdecznie zapraszamy!