III Niedziela Wielkiego Postu – 2 marca 2024 r.

1. Trwa Wielki Post. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.
  2. W poniedziałek przypada święto św. Kazimierza Królewicza. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia. W przyszłą niedzielę rozpocznie się nowenna przed Uroczystością Św. Józefa. Nowenna będzie odprawiana o godz. 5.30. Zachęcamy do udziału.
  3. Dziękujemy za ofiary z ubiegłej niedzieli na prace remontowe. Złożyliście 15 930 zł i 15 €. Bóg zapłać. Składamy podziękowanie również za ofiary na utrzymanie czystości kościoła oraz kwiaty do Bożego Grobu. Mieszkańcy Dębiny Łętowskiej złożyli odpowiednio 4000 zł i 1000 zł oraz zamówili 4 intencje mszalne, mieszkańcy Ispu 2100 zł i 570 zł oraz zamówili dwie intencje mszalne, ul. Nadbrzeżnej 1000zł i 500 zł oraz zamówili 2 intencje mszalne, Rudki Góra i Wąwozu Szwedzkiego – 270 zł i zamówili jedną intencję mszalną. Dziękujemy ofiarodawcom i zbierającym ofiary. Dziękujemy również za indywidualne wpłaty na te cele. Bóg zapłać.
  4. Zapraszamy dzieci z klas trzecich na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 15.00, w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej, natomiast w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 9.30 będzie spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. W środę o godz. 17.00 będzie spotkanie dla ministrantów, a dla lektorów – po Mszy świętej wieczornej.
  5. Burmistrz Wojnicza zaprasza mieszkańców Miasta i Gminy na spotkanie podsumowujące obecną kadencję. Spotkanie obędzie się w przyszłą niedzielę w Domu Grodzkim o godz. 11.00.
  6. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Antoni Mikulski z ul. Krakowskiej. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.