IV Niedziela Wielkanocna – 21 kwietnia 2024 r.

 

  1. Przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna w Kościele Tydzień modlitw o powołania do służby Bożej. Ofiary na tacę są przeznaczone na Seminarium Duchowne w Tarnowie, zaś składka z przyszłej niedzieli będzie na prace remontowe w parafii.
  2. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek – uroczystość św. Wojciecha, bpa i męcz., głównego patrona Polski, we środę – wspomnienie św. Jerzego, męcz., we czwartek – święto św. Marka Ewangelisty. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  3. We czwartek o godz. 18.00 będzie nabożeństwo dla grupy O. Pio, zaś w sobotę po wieczornej Mszy świętej – zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca.
  4. Dziękujemy mieszkańcom ul. Goszczyńskiego i Leśnej, którzy złożyli 2020 zł na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty. Dziękujemy również za indywidualne ofiary i wpłaty na konto parafii. Bóg zapłać.
  5. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Lidii Gawlik z Kępy Bogumiłowickiej. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.

 

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products