II Niedziela zwykła – 14 stycznia 2024 r.

 

  1. W tym tygodniu w liturgii: we środę – wspomnienie św. Antoniego, opata, w piątek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa, w niedzielę – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy; w tym dniu przypada Dzień Babci, zaś w przyszły poniedziałek – Dzień Dziadka. Wszystkim Babciom, Dziadkom oraz solenizantom tego tygodnia, wśród których jest również p. kościelny, składamy serdeczne życzenia.
  2. W dniach od 18 do 25 stycznia trwać będzie w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. Dzisiaj o godz. 18.30 będzie w Kolegiacie koncert kolęd w wykonaniu Orkiestry Baczków. Zapraszamy.
  4. W przyszłą niedzielę kazania w naszym kościele będzie głosił ks. Marcin Gryzło – kierownik anteny Radia RDN Małopolska. Przed kościołem będzie zbiórka do puszek, z przeznaczeniem na remont i modernizację naszego diecezjalnego radia. Prosimy o wsparcie tej akcji.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszę świętą o godz. 11.00 zapraszamy szczególnie rodziców z dziećmi. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych wraz z rodzicami będzie we czwartek o 18.00. Zbiórka ministrantów w środę o 17.00, zbiórka lektorów w środę po mszy św. wieczornej.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 14.00 na plebanii będzie spotkanie zelatorów Róż Żywego Różańca.
  7. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Małgorzata Zielińska z ul. Krzywej i śp. Władysław Czosnyka z Więckowic. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products