Komunikat Biskupa Tarnowskiego o Radiowo-Internetowym Studium Biblijnym

 

Drodzy Diecezjanie!

Gorąco zapraszam Was do uczestniczenia w Radiowo-Internetowym Studium Biblijnym, które od tej niedzieli rozpoczyna kolejny rok swojej działalności. W ramach wykładów prowadzonych przez tarnowskich biblistów zostaną przybliżone słuchaczom „najtrudniejsze karty Biblii”. Serdecznie zapraszam tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w tego rodzaju spotkaniach, aby zapisali się drogą listowną lub elektroniczną. Wszyscy oni będą mieli możliwość otrzymania materiałów z poszczególnych wykładów, a na koniec cyklu, szansę sprawdzenia swoich wiadomości i otrzymania pamiątkowego dyplomu ukończenia Studium Biblijnego.

Audycje Studium Biblijnego będą emitowane na falach Diecezjalnego Radia RDN Małopolska oraz RDN Nowy Sącz w każdą niedzielę o godz. 14.30 oraz powtarzane w poniedziałki po wiadomościach o godz. 20.00. Szczegółowe informacje o działalności Studium Biblijnego można znaleźć w bieżącym wydaniu Tarnowskiego Gościa Niedzielnego, na stronie internetowej Diecezji Tarnowskiej oraz na afiszach, które zostały rozesłane do każdej parafii.

Drodzy Diecezjanie! Zachęcam Was do skorzystania z tej niezwykle cennej oferty, także jako swoistej formy katechezy dla dorosłych. Głębsze poznawanie Pisma Świętego z pewnością przybliży Was do Chrystusa, oświeci blaskiem Jego mądrości i nada waszemu życiu nową treść.

Wszystkim Słuchaczom Radiowo-Internetowego Studium Biblijnego życzę wytrwałości oraz niegasnącego entuzjazmu podczas spotkań ze Słowem Bożym.

W tym duchu udzielam Wam pasterskiego błogosławieństwa!

† Andrzej Jeż

BISKUP TARNOWSKI

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products