V Niedziela Wielkanocna – 7 maja 2023 r.

1. Dzisiaj o godz. 11.00 dzieci z klas trzecich przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci będą przeżywać Biały Tydzień uczestnicząc w nabożeństwie majowym oraz we Mszy świętej o godz. 18.00. Natomiast w przyszłą niedzielę o godz. 11.00 będzie rocznica Pierwszej Komunii Świętej dla uczniów klas czwartych.
  2. W poniedziałek przypada uroczystość św. Stanisława Bpa i Męcz., głównego patrona Polski i diecezji. W Szczepanowie trwa tygodniowy odpust. Szczegóły na afiszu w gablocie. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, które odprawiane są o godz. 17.30.
  3. W sobotę – 13 maja będzie nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się po Mszy świętej o godz. 18.00. Zachęcamy do udziału.
  4. W związku z 50-leciem posługi tarnowskich kapłanów na terenach misyjnych przyszła niedziela będzie przeżywana jako Diecezjalna Niedziela Misyjna. Przed każdą Mszą świętą będzie krótka prezentacja multimedialna o pracy tarnowskich misjonarzy.
  5. We środę o godz. 19.00 odbędzie się na plebanii zebrania Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Prosimy wszystkich członków o przybycie.
  6. Dziękujemy za ofiary z ubiegłej niedzieli. Na cele remontowe złożyliście16 832 zł, 20€ i 30$. Dziękujemy również mieszkańcom ul. Jagiellońskiej i Plebańskiej, którzy złożyli 770 zł na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty. Bóg zapłać.
  7. Organizatorzy informują, że w przyszłą niedzielę w remizie OSP Dębina Zakrzowska w godz. 8.00-12.00 odbędzie się akcja poboru krwi.
  8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Eugeniusz Banaś z ul. Konopnickiej i śp. Izabela Niedzielska z ul. Długiej. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.