VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie – 21 V 2023

 

  1. Dziś przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a w przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny.
  2. We środę – przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych, natomiast w piątek – wspomnienie św. Filipa Neri, prezb. Jest to zarazem Dzień Matki. Wszystkim Matkom oraz solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  3. We środę w budynku katechetycznym obok kościoła odbędzie się egzamin z wiedzy religijnej dla uczniów klas VII w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania – o godz. 16.00 dla klasy 7B i 16.45 dla klasy 7A. Obecność jednego z rodziców obowiązkowa.
  4. We czwartek o godz. 18.00 będzie nabożeństwo dla Grupy O. Pio, zaś w sobotę po wieczornej Mszy świętej – zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca.
  5. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Jan Rzepa z ul. Reymonta. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products