XIV Niedziela Zwykła – 4.07.2021

  1. W tym tygodniu w liturgii:

– we wtorek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, patronki misji i diecezji tarnowskiej;

– we czwartek wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana;

Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.

  1. Przypominamy, że Msze Święte o godz. 8.00 w dni powszednie, są celebrowane w Kościele św. Leonarda, oraz że w niedziele okresu wakacyjnego nie ma Mszy Św. o godz. 16.00.
  2. Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli. Na cele remontowe złożyliście 13 738zł. Dziękujemy również pracownikom firmy „Planta” za wykonaną pracę na rzecz parafii. Dzisiaj zbierane są do puszek ofiary na pomoc poszkodowanym przez trąbę powietrzną i gradobicie. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Ewa Łabuz z ul. Nadbrzeżnej, śp. Wacław Niedojadło z Dębiny Zakrzowskiej, śp. Tadeusz Nowak z Dębiny Łetowskiej oraz śp. Irena Chemłowska z Ratnaw. Polecajmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products