XXVIII Niedziela Zwykła – 9 października 2022 r.

 

  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które są odprawiane codziennie o godz. 17.30.
  2. W tym tygodniu w liturgii: we czwartek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezb. W tym dniu o godz. 20.00 będzie ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie, pół godziny wcześniej – Msza święta; w sobotę – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziew. i dokt. Kościoła. W piątek przypada Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim nauczycielom, pracownikom oświaty i solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  3. We wtorek na godz. 17.30 zapraszamy dzieci z klas trzecich w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci otrzymają poświęcone różańce i uczestniczyć będą w nabożeństwie różańcowym. Natomiast w piątek na nabożeństwo różańcowe na godz. 17.30 zapraszamy uczniów klas VIII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Podczas nabożeństwa młodzież otrzyma poświęcone różańce, a drogę ich przygotowania do przyjęcia darów Ducha Świętego będziemy polecać Maryi – Oblubienicy Ducha Świętego.
  4. We czwartek na godz. 15.30 zapraszamy członków LSO, DSM, KSM oraz scholii na spotkanie integracyjne przy grillu w ogrodzie obok plebanii. W związku z tym w bieżącym tygodniu nie będzie innych spotkań dla tych grup.
  5. W sobotę – 15 października upływa termin zgłaszania kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  6. Zbliża się miesiąc listopad, który poświęcony jest modlitwie i pamięci o naszych zmarłych. Jedną z form modlitwy wspólnotowej za zmarłych są wypominki. Są przygotowane kartki na wypominki zarówno listopadowe jak i roczne. Bardzo prosimy o czytelne, w pierwszym przypadku wypisywanie imion i nazwisk, najlepiej drukowanymi literami. Przypominamy, że wypominki listopadowe są czytane przez cały listopad podczas Różańca, natomiast wypominki roczne – w niedziele całego roku o godz. 7.30 i o godz. 12.00.
  7. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Antonina Król z ul. Wolickiej. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products