XIV Niedziela Zwykła – 9 lipca 2023

 

  1. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy, we środę – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męcz., we czwartek wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów diecezji, w sobotę – wspomnienie św. Bonawentury, bpa i dok. Kościoła. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  2. We czwartek odbędzie się nabożeństwo fatimskie: Msza święta o godz. 19.30, po niej o godz. 20.00 procesja różańcowa. Zapraszamy do udziału.
  3. Dziękujemy strażakom za zabezpieczenie trasy podczas pielgrzymki do Tuchowa. Bóg zapłać. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską będą odbywać się telefonicznie od 10 do 14 lipca i od 17 do 22 lipca w godzinach od 8.00 do 9.00, pod numerem telefonu 517212559.
  4. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
  5. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Hilaria Gajda z ul. Loretańskiej. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products