X Niedziela Zwykła -9 VI 2924

 

  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które są odprawiane codziennie o godz. 17.45.
  2. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek – wspomnienie św. Barnaby Ap.; we środę – wspomnienie bł. Romana Sitki prezb. i Towarzyszy męcz.; we czwartek wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezb. i dokt. Kościoła. W tym dniu o godz. 20.00 będzie nabożeństwo fatimskie, pół godziny wcześniej – Msza święta, zachęcamy do udziału; w piątek wspomnienie bł. Michała Kozala bpa i męcz. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia. Dziś zbierane są ofiary do puszek na Uniwersytet Papieski JP II w Krakowie i Tarnowie.
  3. W sobotę przypada 12. rocznica objęcia Diecezji Tarnowskiej przez Bpa Andrzeja Jeża. W tym dniu modlimy się za Pasterza Diecezji.
  4. W sobotę 15 czerwca od godz. 15.00 będziemy przeżywać PARAFIADĘ – Rodzinny Festyn Parafialny na który serdecznie zapraszamy. Wydarzenie odbędzie się na boisku przy remizie OSP Dębina Łętowska. Wśród atrakcji m.in.: pokazy w wykonaniu policji, straży pożarnej, uczniów klas mundurowych z Wojnicza, występy dzieci i młodzieży, pokaz motocykli, mecz piłki nożnej: księża kontra strażacy, występ zespołu ” ECHO DOLINY”, loterie fantowe (do wygrania: m. in. elektryczna hulajnoga, rower, ekspres do kawy, odkurzacz przemysłowy, profesjonalne narzędzia czyszczące, vouchery), zabawa taneczna z DJ do 22.00. Dziękujemy bardzo za złożone fanty i ofiary pieniężne. Fanty można jeszcze składać do czwartku. W środę o godz. 19.00 na plebanii spotkanie zespołu organizującego PARAFIADĘ.
  5. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę 15 czerwca o godz. 11.00. Przewodnik Grupy 5. św. Floriana Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę, ks. Krzysztof Osika zaprasza w poniedziałek 10 czerwca na plebanię na godzinie 19.00 wszystkich zaangażowanych w tworzenie naszej grupy tj. porządkowych, śpiewających, sekretariat, pracowników medycznych itp. Zapraszamy, także wszystkich, którzy chcieliby się w jakikolwiek sposób włączyć w przygotowanie wspólnego pielgrzymowania.
  6.  W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Tadeusz Setlak z ul. Długiej. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products