V Niedziela zwykła – 8 lutego 2015 r.

 

1. We środę przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. W związku z tym w naszym kościele będzie specjalna Msza święta dla chorych o godz. 15.00. Pół godziny wcześniej czyli o 14.30 będzie możliwość spowiedzi. Prosimy o umożliwienie chorym skorzystania z tego nabożeństwa.

2. Ponadto w tym tygodniu w liturgii:

– we wtorek – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy

– w sobotę – święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa – Patronów

Europy.

3. Składamy podziękowanie mieszkańcom Ispu, którzy złożyli 1030 zł na prace remontowo-inwestycyjne i 820 zł na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty oraz mieszkańcom ul. Krzywej, którzy złożyli 560 zł. Dziękujemy też za ofiary indywidualne. Bóg zapłać. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

4. We wtorek (10 II) o godz. 18.00 będzie Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej oraz dla ich rodziców.

We środę po Mszy Świętej wieczornej będzie spotkanie dla członków i sympatyków Akcji Katolickiej. To zebranie rozpoczyna cykl spotkań poświęconych rozważaniu Pisma świętego.

5. W ostatnim tygodniu w naszej parafii odbyły się pogrzeby śp. Małgorzaty Pabis z Tarnowa, śp. Edwarda Roguskiego z Krakowa i śp. Zuzanny Czeczuga z ul. Zamoście. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

 

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products