IV Niedziela Wielkanocna – 8 maja 2022 r.

 

  1. Dziś przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania do Służby Bożej, którym rozpoczynamy tydzień modlitw w tej intencji. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę z przeznaczeniem na potrzeby Seminarium Duchownego w Tarnowie. Dziękujemy również mieszkańcom ul. Słonecznej, którzy złożyli 1200 zł na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty. Bóg zapłać.
  2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, które są odprawiane codziennie o godz. 17.30.
  3. W poniedziałek będziemy obchodzić uroczystość św. Stanisława bpa i męcz., natomiast w sobotę – święto św. Macieja Ap. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.
  4. W piątek o godz. 20.00 będzie nabożeństwo fatimskie, pół godziny wcześniej – Eucharystia. Zachęcamy do udziału.
  5. We środę po wieczornej Mszy Świętej odbędzie się zebranie Parafialnego Oddziału Synodalnego. Prosimy wszystkich członków o przybycie.
  6. Komisariat Policji w Wojniczu przypomina o zakazie parkowania samochodów na chodniku wzdłuż ul. Jagiellońskiej w pobliżu kościoła. Policja informuje, że osoby łamiące ten zakaz będą karane mandatami.
  7. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności śp. Stanisław Grochola z ul. Konopnickiej i śp. Władysław Piasecki z Ispu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products