III Niedziela Wielkiego Postu – 8 marca 2015 r.

 

1. Trwa Wielki Post. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych, które są odprawiane wg następującego porządku: Droga Krzyżowa w każdy piątek – dla dzieci o godz. 15.00; dla dorosłych – o godz. 17.30 i dla młodzieży – o godz. 19.00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę w Kolegiacie o godz. 15.00. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach jest Msza święta.

2. Od wtorku (10 III) codziennie o godz. 5.30 będzie odprawiana nowenna przed uroczystością św. Józefa, Oblubieńca NMP.

3. Akcja Katolicka zaprasza na kolejne spotkanie, które odbędzie się we środę o po wieczornej Mszy świętej.

4. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary. Mieszkańcy Ratnaw, trzech domów z Łoponia oraz ul. św. Kingi złożyli na prace remontowe za I kwartał – 2182 zł oraz na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty – 1760 zł, mieszkańcy ul. Goszczyńskiego – 870 zł.

Ponadto na kwiaty do Bożego Grobu mieszkańcy ul Reymonta złożyli 200 zł, Ratnaw, trzech domów z Łoponia oraz ul. św. Kingi – 340 zł, Ispu – 330 zł i zamówili 2 Msze święte. Dziękujemy ofiarodawcom i zbierającym ofiary. Dziękujemy również za indywidualne wpłaty na te cele. Bóg zapłać.

5. W sklepach Delikatesy Centrum oraz P. Barbary Kupczyk będą wystawione kosze. Składane tam produkty żywnościowe wspomogą przygotowanie paczek na Święta Wielkanocne dla potrzebujących. Prosimy o wsparcie tej szlachetnej akcji.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products