XXVII Niedziela Zwykła – 7 października 2018 r.

 

  1. Dzisiaj o godz. 17.00, z racji wspomnienia Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, będzie procesja różańcowa. Zachęcamy do udziału. Zachęcamy także do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które są odprawiane codziennie o godz. 17.30.
  2. W sobotę – 13 X o godz. 20.00 odbędzie się ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy.
  3. We wtorek na nabożeństwo różańcowe zapraszamy dzieci z klas trzecich wraz z rodzicami. Podczas nabożeństwa będzie poświęcenie różańców.
  4. We środę po wieczornej Mszy świętej będzie spotkanie Akcji Katolickiej.
  5. W sobotę w Łagiewnikach będzie miała miejsce III Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka. Zachęcamy osoby należące do tej grupy do wyjazdu. W zakrystii można zapisać się na wspólny wyjazd, który będzie w sobotę o godz. 8.00 z parkingu.
  6. Dziękujemy za ofiary z ubiegłej niedzieli na prace remontowe. Złożyliście 13 958 zł i 10 €. Dziękujemy również mieszkańcom ul. Słonecznej, którzy złożyli na ten cel 980 zł i 20 zł na kwiaty. Bóg zapłać.
  7. Województwo Małopolskie realizuje projekt pod nazwą „Małopolski Tele-Anioł” z myślą o osobach starszych i chorych, które wymagają wsparcia ze strony innych osób. Jedną z form pomocy może być tzw. opaska życia, która pozwala na szybki kontakt z Centrum Teleopieki, gdzie pracują ratownicy medyczni, mogący udzielić fachowej porady lub wezwać pomoc. Inną formą są usługi opiekuńcze w domu chorego. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do informacji zamieszczonej na tablicy ogłoszeń lub na stronę internetową www.malopolska.pl/teleaniol.

 

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products