IV Niedziela Wielkanocna – 7 maja 2017 r.

 

  1. Dziś przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania do Służby Bożej w Kościele, którym rozpoczynamy tydzień modlitw w tej intencji. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę z przeznaczeniem na Seminarium Duchowne w Tarnowie. Dziękujemy również za ofiary z ubiegłej niedzieli na prace remontowe. Złożyliście 11 055 zł i 3€. Bóg zapłać.
  2. W związku ze 100-leciem objawień Matki Bożej w Fatimie, w sobotę 13 maja odbędą się diecezjalne obchody tego wydarzenia pod przewodnictwem Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża. Będą miały miejsce w sanktuarium MB Fatimskiej w Borkach k/Szczucina; uroczysta Eucharystia o godz. 11.00. Można zapisać się na wspólny wyjazd autokarem. Wyjazd w sobotę o godz. 9.00 z parkingu, zapisy do środy włącznie, cena biletu 20 zł.

W związku z rocznicą objawień fatimskich zapraszamy również do naszego kościoła w sobotę 13 maja na godz. 20.00 na procesję fatimską i Różaniec. Prosimy zabrać ze sobą lampiony. Jeśli nie będzie padać, nabożeństwo odbędzie się na dziedzińcu kościoła.

  1. W przyszłą niedzielę (14 V) zapraszamy wszystkich na godz. 15.00 na nabożeństwo wielkanocne „Droga Światła” przygotowane przez członków Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i muzycznego zespołu parafialnego „Raban Jahwe”. Zachęcamy również do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które są odprawiane o godz. 17.30.
  2. W poniedziałek przypada uroczystość św. Stanisława, bpa i męcz. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  3. Spotkanie formacyjno-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży należących do DSM, LSO, KSM, scholi i zespołu muzycznego będzie we czwartek, rozpoczęcie o godz. 16.00.

We środę po wieczornej Mszy świętej odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products