II Niedziela Wielkanocna – 7 kwietnia 2013 r.

Niedziela Miłosierdzia Bożego

 

1. Niedziela Miłosierdzia Bożego, którą przeżywamy to Święto „Caritas”. Naszą wdzięcznością i modlitwą obejmujemy te osoby w parafii, które bezinteresownie wkładają wiele wysiłku w organizowanie i niesienie pomocy biednym i potrzebującym.

Dzisiaj o godz. 15.00 zostanie odprawione w Kolegiacie nabożeństwo do Jezusa Miłosiernego.

2. Jutro będziemy obchodzić Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia, w którym możemy podjąć duchową adopcję dziecka poczętego. Polega ona na modlitwie w intencji dziecka, którego życie jest zagrożone przed urodzeniem. Wszyscy, którzy chcą się włączyć w duchową adopcję niech zabiorą deklaracje, które znajdują się w kruchcie i wypełnią je. Złożą je w poniedziałek podczas Mszy św. o godz. 18.00.

3. Najbliższa niedziela to Niedziela biblijna, rozpoczynająca Tydzień Biblijny w naszej ojczyźnie.

4. Składamy podziękowanie za ofiary z minionej niedzieli na remont Kolegiaty. Złożyliście 14 804 zł, 18 €, 10£ i 100 koron norweskich. Dziękujemy również mieszkańcom ul. Tarnowskiej, którzy złożyli 1050 zł za pierwszy kwartał. Bóg zapłać.

5. We wtorek o godz. 8.00 będzie Msza Święta o błogosławieństwo Boże za wstawiennictwem Matki Najświętszej dla mieszkańców Dębiny Łętowskiej.

6. W środę, 10 IV po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej. Spotkanie poprowadzi ks. dr Piotr Drewniak, który zrobi prezentację projektów Pomnika Smoleńskiego. Zapraszamy.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products