XXXII Niedziela Zwykła – 6 listopada 2022 r.

 

  1. W piątek przypada Narodowe Święto Niepodległości. O godz. 9.30 będzie w kolegiacie Msza Święta w intencji Ojczyzny. Następnie będzie przemarsz pod Pomnik Niepodległości i kolejne punkty obchodu Święta.

W tym dniu zapraszamy do naszego kościoła również na godz. 19.00 na wieczornicę patriotyczną pt. „Wolność kocham i rozumiem” przygotowaną przez członków Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży naszej parafii.

  1. W tym tygodniu w liturgii: we środę – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, we czwartek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i dokt. Kościoła, w piątek – wspomnienie św. Marcina z Tours, bpa, w sobotę – wspomnienie św. Jozafata, bpa i męcz. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji będzie zbiórka do puszek na rzecz organizacji „Kościół w Potrzebie”. Jest to również Światowy Dzień Ubogich.
  3. Przez cały listopad o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych na Różańcu w połączeniu z wypominkami. Natomiast wypominki roczne są odczytywane w niedziele o godz. 7.30 i 12.00. Na stronie internetowej naszej parafii został zamieszczony wykaz nazwisk zmarłych czytanych w poszczególne niedziele miesiąca. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone przy okazji wypominek. Bóg zapłać.
  4. Dziękujemy również za ofiary z ubiegłej niedzieli na prace remontowe. Złożyliście16 399 zł, 10$ i 40€. Bóg zapłać.
  5. We środę o godz. 19.00 na plebanii będzie zebranie nowej Rady Duszpasterskiej.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.30 będzie spotkanie dla rodziców dzieci z klas trzecich.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products