XXIII Niedziela zwykła – 6 września 2015r.

 

1. Dziękujemy za ofiary z ubiegłej niedzieli na prace remontowe. Złożyliście 10 568 zł oraz 1£. Składamy również podziękowanie mieszkańcom ul. Nowej i Krótkiej, którzy złożyli 1050 zł na prace remontowo-inwestycyjne za III kwartał oraz 240 zł na sprzątanie kościoła i kwiaty. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym ofiary.

2. We wtorek przypada uroczystość Narodzenia NMP, Głównej Patronki Diecezji. Po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 będzie poświęcenie ziarna siewnego. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.

3. W nawiązaniu do komunikatu Księdza Biskupa, informujemy, że z naszej parafii będzie zorganizowany wyjazd autokarowy do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach w dniu 19 września. Wyjazd z parkingu o godz. 10.00, cena biletu – 20 zł. Zapisy w zakrystii w kancelarii.

4. Po wakacyjnej przerwie wznawiają cykliczne spotkania poszczególne grupy: we wtorek o godz. 17.00 będzie spotkanie wszystkich ministrantów; w sobotę o godz. 9.00 – spotkanie wszystkich dziewcząt należących do DSM. W sobotę zapraszamy również wszystkie te dziewczynki od trzeciej klasy wzwyż, które chciałyby należeć do Dziewczęcej Służby Maryjnej; spotkanie Akcji Katolickiej będzie we środę po wieczornej Mszy świętej.

5. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. św. Jana Kantego w Wojniczu serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Wojnicza i okolic  na VI Festyn Rodzinny, który odbędzie  się  w niedzielę – 13 września 2015 roku w godzinach od 13 do 17   na boisku obok budynku nowej szkoły przy ul. Szkolnej. W razie niesprzyjającej pogody impreza przeniesiona zostanie do budynku szkoły.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza święta z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i dary Ducha św. dla mieszkańców Łukanowic.

 

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products