VI Niedziela Wielkanocna – 6 maja 2018 r.

 

  1. Dzisiaj w naszej parafii o godz. 11.00 będzie Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. W kolejnych dniach dzieci będą przeżywały tzw. Biały Tydzień uczestnicząc w nabożeństwie majowym i we Mszy Świętej wieczornej.
  2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych codziennie o godz. 17.30.
  3. Przyszła niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje. W tej intencji zostanie odprawiona Msza święta w poniedziałek o godz. 18.00 w kaplicy loretańskiej.
  4. We wtorek przypada uroczystość św. Stanisława bpa i męcz., głównego patrona diecezji. W Szczepanowie trwać będzie tygodniowy odpust. Szczegóły na afiszu. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.
  5. Szkoła Podstawowa w Wojniczu oraz w Łoponiu zapraszają na koncert charytatywny „Być dzieckiem” na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci. Koncert będzie 12 maja w kinie Wawel o godz. 18.30.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products