V Niedziela Zwykła – 6 lutego 2022 r.

 

  1. W tym tygodniu w liturgii: we czwartek – wspomnienie św. Scholastyki, dziew., w piątek przypada wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. W tym dniu będziemy się modlić za chorych, jednak z przyczyn obiektywnych nie będzie specjalnego nabożeństwa dla chorych.
  2. W czwartek na wieczorną Msze świętą na godz. 18.00 zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas ósmych. Po Mszy św. będzie spotkanie formacyjne. Przypominamy, że młodzież klas ósmych przystąpi do sakramentu bierzmowania 19 marca podczas wizytacji kanonicznej, którą przeprowadzi Ks. Biskup Leszek Leszkiewicz.
  3. Prosimy członków Parafialnego Zespołu Synodalnego, aby do końca tego tygodnia przesłali do Pani Sekretarz wnioski i uwagi na temat, który został zaproponowany.
  4. Dziękujemy za ofiary z ubiegłej niedzieli na prace remontowe. Złożyliście 12 743 zł i 11 €. Składamy podziękowanie również mieszkańcom Rudki Dół, którzy złożyli 1120 zł na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty oraz 450 zł na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products