II Niedziela Adwentu – 5 grudnia 2021 r.

 

  1. Trwają rekolekcje adwentowe. Zachęcamy do przystępowania do sakramentu pokuty i pojednania. Spowiedź w naszym kościele w dni powszednie od godz. 17.00 do 18.00.
  2. Zachęcamy również do udziału w Roratach, które są odprawiane w dni powszednie Adwentu o godz. 6.00 dla starszych, oraz o godz. 18.00 dla dzieci.
  3. We środę przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze święte w tym dniu będą o godz. 6.00, 8.00, 9.30 oraz po południu o godz. 16.00 i 18.00.
  4. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary za na prace remontowe. W minioną niedzielę złożyliście 14 167 zł i 30 €. Bóg zapłać. Dzisiaj są zbierane ofiary do puszek na pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie.
  5. Zachęcamy do nabywania świec Caritas na stół wigilijny, z których środki przeznaczone są na pomoc dla dzieci.
  6. We czwartek po wieczornej Mszy świętej odbędzie się zebranie Parafialnego Zespołu Synodalnego.
  7. Zachęcamy też do nabywania i lektury prasy katolickiej. Informujemy, że od dzisiaj cena egzemplarza tygodnika „Niedziela” wynosi 8 zł.
  8. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności: śp. Jan Adamczyk z ul. Krakowskiej, śp. Władysław Stypka z ul. Braci Gładyszów i śp. Antoni Przeklasa z Więckowic. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products