XIV Niedziela zwykła – 5 lipca 2015 r.

 

1. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na prace remontowo-inwestycyjne. Złożyliście 11 295 zł i 12 € i 1 £ Ponadto mieszkańcy ul. Słonecznej złożyli 1010 zł na prace remontowe oraz 95 zł na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty. Dziękujemy również za indywidualne wpłaty na te cele. Bóg zapłać.

2. W tym tygodniu w liturgii:

– w poniedziałek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziew.

– we środę – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera

– w sobotę – święto św. Benedykta opata, patrona Europy

Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.

3. Trwa Wieki Odpust ku czci Matki Bożej Tuchowskiej. Składamy podziękowanie wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu i sprawnym odbyciu naszej pieszej pielgrzymki do Tuchowa oraz tym, którzy w niej uczestniczyli. Dziękujemy Strażakom za zabezpieczenie trasy pielgrzymki. Bóg zapłać. W intencji pielgrzymów została odprawiona w sanktuarium w Tuchowie jedna Msza święta, drugą odprawimy w naszym kościele w sobotę, 29 sierpnia o godz. 6.30.

4. Dominikański Ośrodek Liturgiczny zaprasza do Krakowa na Warsztaty Muzyki Niezwykłej w sierpniu (skierowane do wszystkich zainteresowanych śpiewem liturgicznym) oraz na wrześniowe rekolekcje liturgiczne Mysterium fascinans (dla wszystkich chętnych). Konieczna jest wcześniejsza rejestracja na stronie www.liturgia.dominikanie.pl, zapisy trwają do końca lipca lub do wyczerpania miejsc.

5. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

6. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty odszedł do wieczności śp. Józef Bochenek z ul. Wąwóz Szwedzki. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products