II Niedziela Wielkiego Postu – 5 III 2023 r.

 

  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych, które są odprawiane wg następującego porządku: Droga Krzyżowa w każdy piątek – dla dzieci o godz. 15.00, dla dorosłych – o godz. 17.30 i dla młodzieży – o godz. 19.00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę w Kolegiacie o godz. 15.00.
  2. W sobotę rozpocznie się nowenna przed uroczystością św. Józefa. Nowenna będzie śpiewana o godz. 5.30.
  3. W piątek na Drogę Krzyżową o godz. 17.30 i później na Msze świętą zapraszamy dzieci z klas trzecich w ramach przygotowania do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej. Natomiast w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 9.30 będzie spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci z klas trzecich.
  4. W kruchcie Kolegiaty można nabywać baranki i paschaliki wielkanocne. Dzisiejsza zbiórka do puszek jest przeznaczona na Ogólnopolski Fundusz Misyjny.
  5. Dziękujemy za ofiary z ubiegłej niedzieli na prace remontowe. Złożyliście 15 155 zł, 10$ i 20€. Bóg zapłać. Dziękujemy również z ofiary na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty oraz na kwiaty do Bożego Grobu. Mieszkańcy Ratnaw, ul. św. Kingi i czterech domów z Łoponia złożyli odpowiednio 3440 zł i 870 zł. Bóg zapłać.
  6. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Stanisław Moskal z Łukanowic, śp. Renata Zych z Dębiny Zakrzowskiej i śp. Aleksander Wójcik z ul. Krakowskiej. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products