XXIII Niedziela zwykła – 4 września 2016r.

 

1. Dziękujemy za ofiary z ubiegłej niedzieli na prace remontowe. Złożyliście 11 165 zł oraz 6 €.

2. We czwartek przypada uroczystość Narodzenia NMP, Głównej Patronki Diecezji tarnowskiej. Po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 będzie poświęcenie ziarna siewnego. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.

3. Po wakacyjnej przerwie wznawiają cykliczne spotkania poszczególne grupy: we wtorek o godz. 17.00 będzie spotkanie wszystkich ministrantów; również we wtorek o godz. 19.00 – spotkanie lektorów, w piątek – po wieczornej Mszy świętej – zebranie członków chóru parafialnego. Zapraszamy również inne osoby obdarzone słuchem muzycznym i głosem, aby włączyły się w działalność chóru.

4. Spotkanie popielgrzymkowe grupy nr 5 św. Floriana odbędzie się w sobotę 10 września. Rozpocznie je Eucharystia o godz. 18.00 w Kolegiacie. Następnie pielgrzymów, ich rodziny oraz przyjaciół pielgrzymki zapraszamy na stadion Olimpii na dalszą część spotkania.

5. Rada Rodziców, Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. św. Jana Kantego w Wojniczu serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Wojnicza i okolic na VII Festyn Rodzinny, który odbędzie się w niedzielę – 11 września 2016 roku w godzinach od 13 do 17 na boisku obok budynku nowej szkoły przy ul. Szkolnej. W razie niesprzyjającej pogody impreza przeniesiona zostanie do budynku szkoły. Szczegóły na plakatach.

6. Są do nabycia kalendarze rolnicze oraz kalendarze misyjne na przyszły rok.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products