5 Niedziela zwykła – 4 lutego 2018 r.

 

  1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – wspomnienie św. Agaty, dziew. i męcz., we wtorek – wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników, w sobotę – wspomnienie św. Scholastyki, dziew. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia.
  2. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. W związku z tym zapraszamy chorych na Mszę święto o godz. 16.00. Pół godziny wcześniej czyli o 15.30 będzie możliwość spowiedzi. Prosimy o umożliwienie chorym skorzystania z tego nabożeństwa.
  3. We środę po wieczornej Mszy świętej będzie spotkanie Akcji Katolickiej.
  4. W piątek po wieczornej Mszy Świętej odbędzie się na plebanii zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Prosimy wszystkich członków o przybycie.
  5. W sobotę, 17 lutego, odbędzie się w Dębicy wielkopostny dzień skupienia dla czcicieli św. Ojca Pio z diecezji tarnowskiej. Organizujemy wspólny wyjazd autokarem. Koszt 15 zł. Zapisy w zakrystii do końca tego tygodnia.
  6. W przyszłą niedzielę (11II) w remizie OSP Dębina Łętowska w godz. od 8.00 do 12.00 odbędzie się Akcja Poboru Krwi. Krew będzie dedykowana chorym dzieciom.
  7. Dziękujemy za ofiary na prace remontowe. W ubiegłą niedzielę złożyliście 10 335 zł, 10$ i 12€. Bóg zapłać. Ponadto mieszkańcy ul. Kąpielowej, Ogrodowej i ks. Popiełuszki złożyli 1180 zł na ten cel oraz 480zł na trzymanie czystości kościoła i kwiaty, a mieszkańcy ul. Szkolnej 450 zł. Bóg zapłać.
  8. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności śp. Barbara Sowa z Zakrzowa. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

 

 

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products