XXXI Niedziela Zwykła – 31 X 2021 r.

 

  1. W poniedziałek, 1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to święto obowiązkowe. Porządek nabożeństw w tym dniu będzie następujący: Msze św. przed południem będą o godz. 6.00; 8.00; 9.30 i 11.00. Nie będzie Mszy św. o 12.30, oraz o godz. 16.00 w kościele św. Leonarda. Będzie natomiast Msza św. na cmentarzu po procesji. Po południu o godz. 14.00 zgromadzimy się na cmentarzu. W kaplicy będą Nieszpory za zmarłych z kazaniem, a następnie procesja, w czasie której będziemy odmawiać Różaniec za zmarłych. Wieczorna Msza św. w Kolegiacie będzie o godz. 18.00.
  2. We wtorek, 2 listopada we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli Dzień Zaduszny Msze św. będą w Kolegiacie o godz. 6.00, 8.00, i 18.00 oraz w kaplicy na cmentarzu o godz. 9.00 i 15.00. Nie będzie w tym dniu Mszy świętej w kościele św. Leonarda.
  3. Od 2 listopada przez cały miesiąc codziennie o godz. 17.30 w Kolegiacie będą wypominki i Różaniec za zmarłych. Za wszystkich wypominanych zostaną również odprawione Msze Święte w dniach od 1 do 8 listopada.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota listopada. We czwartek będzie całodniowa adoracja eucharystyczna. Rozpocznie się po Mszy świętej o godz. 8.00 i trwać będzie do 22.00. We czwartek będziemy spowiadać od godz. 17.00 do 20.30, natomiast w piątek spowiedź będzie od godz. 16.00 do 18.00. Msze święte wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w piątek o godz. 6.00 i 18.00. W sobotę o godz. 7.00 będzie nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. Msza święta o godz. 8.00 we czwartek i sobotę będzie w kolegiacie.

W piątek i w sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną wg tradycyjnego porządku; rozpoczęcie wizyty o godz. 8.00.

  1. Zwyczajem lat poprzednich w Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu będzie kwesta na rzecz Tarnowskiego Seminarium Duchownego. Prosimy o wsparcie tej akcji.

Również Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Wojnickiej zaprasza do udziału w kweście na wojnickim cmentarzu w niedzielę 31 października i 1 listopada. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na renowację kolejnych nagrobków.

  1. Spotkanie Akcji Katolickiej będzie we środę po wieczornej Mszy świętej.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products