XIII Niedziela Zwykła – 30 czerwca 2024

 

  1. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek – święto Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej, we środę – święto św. Tomasza Ap.; w sobotę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziew., tym dniu przypada patronalne święto Apostolstwa Chorych. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota lipca. We czwartek będzie całodniowa adoracja eucharystyczna: rozpocznie się po Mszy świętej o godz. 8.00 i potrwa do 22.00. Zachęcamy do osobistej modlitwy. Spowiedź święta w godz.: 17.00 – 20.30. W piątek nabożeństwo do Serca Pana Jezusa – po Mszy świętej o godz. 6.00 oraz o godz.18.00. Spowiedź w piątek od godziny 16.00 do 18.00. W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 7.00. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą duszpasterską. Porządek wizyty tradycyjny.
  3. Trwa Wielki Odpust Tuchowski. W sobotę – 6 lipca o godz. 3.30 wyruszy z kolegiaty piesza pielgrzymka do Tuchowa. Chętni na powrót autokarem proszeni są o zapisywanie się w zakrystii lub kancelarii parafialnej do czwartku. Koszt 10 zł. Nie będzie możliwości zapisu na trasie pielgrzymki. Zachęcamy do udziału. Program odpustu na afiszu.
  4. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Stanisława Duda z Łoponia. Polecajmy jej duszę oraz zmarłych z naszych rodzin Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products