XXXI Niedziela Zwykła – 3 XI 2013 r.

 

1. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na remont Kolegiaty. Złożyliście 11 550 zł i 12 €. Dziękujemy również za ofiary składane przy okazji wypominków. Bóg zapłać! Przypominamy, że przez cały listopad o godz. 17.30 odmawiany jest Różaniec za zmarłych wraz z wypominkami. Zachęcamy do udziału w tej modlitwie. Dziękujemy także za ofiary na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie zebrane w dniu 1 listopada na cmentarzu.

2. We środę przypada liturgiczne wspomnienie św. Leonarda, patrona naszego zabytkowego kościółka przy ul. Tarnowskiej.

3. Ponadto w poniedziałek przypada wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa, a w sobotę – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

4. Spotkanie dla uczniów klas pierwszych gimnazjum w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania odbędzie się w poniedziałek 4 listopada. Zapraszamy na godz. 16.30 grupy nr. 1 (p. Bojdo) i 3 (ks. Jakub), zaś na godz. 17.30 grupę nr 2 (p. Bojdo) i nr 4 (ks. Jakub).

5. Zachęcamy do nabywania i lektury czasopism religijnych. Są również książkowe Kalendarze rolnicze na przyszły rok.

6. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności śp. Władysław Stawarz z Dębiny Łętowskiej i śp. Anna Malinowska z ul. Krakowskiej. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

 

Wszystkie informacje zamieszczone są również na stronie internetowej Parafii: www.parafiawojnicz.pl

 

 

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products