XXVII Niedziela Zwykła – 3 października 2021

 

  1. Dzisiaj o godz. 17.00, z racji przypadającego 7 października wspomnienia Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, będzie procesja różańcowa. Zachęcamy do udziału. Zachęcamy także do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które są odprawiane codziennie o godz. 17.30.

Ponadto w tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, we wtorek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.

  1. W przyszłą niedzielę odbędzie się XXI Dzień Papieski i zbiórka do puszek na stypendia dla młodzieży w ramach Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. We wtorek na nabożeństwo różańcowe zapraszamy dzieci z klas trzecich w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej. Podczas nabożeństwa dzieci otrzymają poświęcone różańce. Natomiast we środę po wieczornej Mszy świętej odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 16.45 w kościele św. Leonarda będzie koncert pieśni religijnych. W programie m.in. Ave Maria, Panis angelicus, Ave verum. Śpiew – Maria Molczyk, towarzyszenie organowe – Cezary Chmiel. Zapraszamy.
  4. Dziękujemy za ofiary z ubiegłej niedzieli na prace remontowe. Złożyliście 13 885 zł i 5 €. Bóg zapłać.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products