XIV Niedziela Zwykła – 3.07.2022r.

  1. W tym tygodniu w liturgii:

– we środę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, patronki misji i diecezji tarnowskiej;

– w I czwartek miesiąca modlimy się o nowe i święte powołania do służby kapłańskiej i zakonnej;

– w piątek  wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana;

Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.

  1. Przypominamy, że w niedziele okresu wakacyjnego nie ma Mszy Św.
    o godz. 16.00. Natomiast sakrament pokuty sprawowany jest codziennie podczas mszy św. o godzinie 6.00 oraz w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 – 18.00
  2. Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli. Na cele remontowe złożyliście
    12 854zł., 15€ i 20$.
  3. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację Pieszej Pielgrzymki do Tuchowa. Ks. Grzegorzowi za prowadzenie grupy, służbom porządkowym, przedstawicielom OSP, pątnikom, którzy angażowali się w śpiew i wszystkim uczestnikom. Bóg zapłać.
  4. 40 Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 17-25.08 w tym roku wraca do tradycyjnej formy. Zapisy będą odbywać się telefonicznie od 4 do 8 oraz od 11 do 15 lipca w godzinach od 8.00 do 9.00 pod numerem telefonu 517 212 559 oraz na spotkaniu przed pielgrzymkowym, które odbędzie się 23 lipca o godz. 19.00 w kościele w Dębnie. Informacje dostępne są również na afiszu.
  5. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do wieczności: śp. Wanda Nowak z ul. Goszczyńskiego, śp. Stanisława Mleczko z ul. Zamoście oraz śp. Iwona Wacławska z Łukanowic. Polecajmy ich dusze oraz zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products