XIV Niedziela zwykła – 3 lipca 2016 r.

 

1. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na prace remontowo-inwestycyjne. Złożyliście 9891 zł i 8 €. Ponadto mieszkańcy ul. Słonecznej złożyli 1150 zł na prace remontowe oraz 80 zł na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty, mieszkańcy ul. Nowej i Krótkiej odpowiednio 870 zł i 300 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym ofiary. Dziękujemy również za indywidualne wpłaty na te cele. Bóg zapłać.

2. W tym tygodniu w liturgii:

– we środę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziew.

– w piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera

Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.

3. Trwa Wieki Odpust ku czci Matki Bożej Tuchowskiej – program na tablicy ogłoszeń. Składamy podziękowanie wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu i sprawnym odbyciu pieszej pielgrzymki do Tuchowa, oraz tym, którzy w niej uczestniczyli. Dziękujemy Strażakom za zabezpieczenie trasy pielgrzymki. Bóg zapłać.

4. We czwartek o godz. 18.00 będzie Msza święta o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mieszkańców Dębiny Łętowskiej. W sobotę o godz. 15.00 będzie dodatkowa Msza święta z prośbą o Boże błogosławieństwo dla strażaków z jednostki w Więckowicach, a następnie poświęcenie nowego wozu strażackiego. Zachęcamy do udziału. Natomiast w przyszłą niedzielę o godz. 6.00 będzie Msza święta za zmarłych z ul. Warszawskiej.

5. Przypominamy, że począwszy od dzisiejszej niedzieli przez całe wakacje nie będzie w niedziele Mszy świętej o godz. 16.00.

6. Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy OSP Zakrzów wraz w firmą DPD Polska organizują Akcję Poboru Krwi, która odbędzie się w przyszłą niedzielę (10 VII) w remizie OSP Zakrzów w godz. od 8.00 do 12.00. Akcja dedykowana jest 8-letniemu Hubertowi, któremu zdiagnozowano chłoniaka złośliwego. Aktualnie chłopiec jest po chemii i przebywa na Oiomie.

7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products