Święto św. Szczepana – 26 XII 2014 r.

 

1. Od jutra Msze święte poranne w dni powszednie w Kolegiacie będą jak przed Adwentem czyli o godz. 6.00, 6.30 i 8.00.

2. W sobotę przypada święto św. Jan Apostoła i Ewangelisty. W tym dniu po Mszach świętych porannych będzie poświęcenie wina. W niedzielę obchodzimy święto Najświętszej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

3. W niedzielę rozpoczniemy wizytę duszpasterską, zwaną kolędą, w czasie której chcemy razem z Wami modlić się o Boże błogosławieństwo dla Waszych rodzin w Nowym Roku, oraz z bliska poznawać Wasze radości i problemy. Zechciejcie zatem wykorzystać czas kolędy na duszpasterską rozmowę, abyśmy mogli jako duszpasterze jeszcze owocniej Wam służyć. Postarajmy się – jeśli to możliwe – aby na czas kolędy wszyscy członkowie rodziny byli w domu. Przygotujmy na stole krzyż, świece oraz wodę święconą i kropidło. Kapłana odwiedzającego rodziny będą poprzedzać ministranci lub lektorzy. Jeśli to możliwe, prosimy o podwiezienie księdza kilkanaście minut przed rozpoczęciem kolędy w poszczególnych rejonach.

 

Porządek kolędy na najbliższe dni:

 

28. XII.2014 r.- Niedziela – od godz. 14.30

1. ul. Słoneczna – od P. Józefa Sadego po obu stronach w kierunku ul. Tarnowskiej

2. ul. Konopnickiej – od Państwa Figiel do Pana Józefa Michałka

3. ul. Konopnickiej – od Państwa Tadla do Państwa Krzemińskich

 

29. XII.2014 r. – Poniedziałek – od godz. 9.00

1. Więckowice – od P. Burdaków do P. Gołąb – obie strony do końca (Kolonia)

2. Więckowice – od P. Abramowicz, prawa strona w kierunku Grabna i powrót lewą strona do P. Mendel

3. Więckowice – od P. Janasów w kierunku Wojnicza prawa strona do P. Dąbroś

4. Więckowice Aleje – od Pana Łazowskiego do Państwa Stypków

 

30.XII.2014 r. – Wtorek – od godz. 9.00

1. Łukanowice – od Państwa Jarzębaków w kierunku Wojnicza do Państwa Augustyn

2. Łukanowice – Podbrzegi cz. I – od Państwa Zychów do Państwa Michałków

3. Łukanowice – Podbrzegi cz. II – od Państwa Bibrów do Państwa Muchów

4. Łukanowice – domy przy przepompowni od Państwa Migdałów do Państwa Szlosków.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products