XXXIV Niedziela Zwykła – 26 XI 2023 r.

Uroczystość Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata

 

  1. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą Adwentu i początkiem nowego roku liturgicznego przeżywanego pod hasłem: „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”.
  2. We czwartek przypada święto św. Andrzeja Apostoła. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia. Wśród nich jest ks. prałat Andrzej Bakalarz, którego otaczamy naszą modlitwą i składamy życzenia obfitych łask od Chrystusa Dobrego Pasterza. We czwartek o godz. 18.00 będzie nabożeństwo dla Grupy O. Pio.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota grudnia. We czwartek będzie całodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się po Mszy świętej o godz. 8.00 i trwać będzie do godz. 22.00. We czwartek będziemy spowiadać od godz. 17.00 do 20.30, natomiast w piątek od godz. 16.00 do 18.00. W piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 6.00 i 18.00. W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 7.00. W sobotę również wizyta u chorych z posługą duszpasterską, porządek tradycyjny.
  4. W kruchcie kościoła są dostępne świece Caritas na stół wigilijny, w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Ofiara za małą świecę wynosi 9 zł, za dużą – 24 zł. Zebrane środki będą przeznaczone za pośrednictwem Diecezjalnej Caritas na pomoc dzieciom. Są również opłatki na Wigilię, zachęcamy do nabywania. Ofiary za opłatki będą wpierać fundusz przeznaczony na wynagrodzenie za pracę p. organisty i p. kościelnego.
  5. Członków grup parafialnych zapraszamy na zabawę andrzejkową do remizy OSP Dębina Łętowska w sobotę (2 XII): Aspiranci, Ministranci i DSM od godz. od 14.00 do 18.00; Lektorzy i KSM od 18.00 do 22.00.
  6. W minionym tygodniu odeszły do wieczności: śp. Zofia Baran z Łukanowic i śp. Karolina Tokarska z Zakrzowa. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products