XXI  Niedziela Zwykła – 26 VIII 2018 r.

Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca września. O godz. 7.00 rozpocznie się comiesięczne nabożeństwo pierwszosobotnie. Ponadto w tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek wspomnienie św. Moniki, we wtorek – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, we środę – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela, w sobotę przypada 79. rocznica wybuchu II wojny światowej.
  2. W związku ze zbliżającym się nowym rokiem szkolnym spowiedź dla dzieci i młodzieży będzie w piątek od godz. 16.00 do 18.00. Prosimy rodziców, aby przypomnieli swoim dzieciom o przystąpieniu do sakramentu pokuty i pojednania.
  3. Począwszy od przyszłej niedzieli w kościele św. Leonarda będzie sprawowana Msza święta w niedziele o godz. 16.00. Natomiast od 1 września wraca zwyczajny porządek mszy świętych w ciągu tygodnia. Czyli w dni powszednie, poranne Msze święte będą sprawowane w Kolegiacie o godz. 6.00 i 6.30.
  4. Dziękujemy za dzisiejsza ofiary na tacę na prace remontowe. Składamy podziękowanie również mieszkańcom ul. Zawale, którzy złożyli 270 zł na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym ofiary.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products