Uroczystość Bożego Narodzenia – 25 XII 2017 r.

 

  1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Bożego Narodzenia, a jutro – święto Świętego Szczepana, pierwszego Męczennika. Msze święte dzisiaj i jutro będą celebrowane według porządku niedzielnego. Składka z dnia jutrzejszego – będzie przeznaczona na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  2. W drugi dzień Świąt dzieci i młodzież udadzą się z kolędą misyjną do naszych domów. Zebrane przez nich ofiary będą przeznaczone dla ich rówieśników w krajach misyjnych. Rozesłanie kolędników misyjnych będzie na Mszy świętej o godz. 9.30.
  3. Dziękujemy za wszystkie życzenia świąteczne. Szanowni Goście, którzy przeżywacie Święta w naszej parafii oraz Drodzy Parafianie przyjmijcie od nas, duszpasterzy serdeczne życzenia:

W tę niezwykłą noc,

gdy Słowo stało się ciałem i zamieszkało wśród nas,

gdy Niebo złączyło się z Ziemią i Dary Nieba stały się udziałem człowieka,

składamy Wam życzenia pełne Świątecznego ciepła:

niech Bóg, który przychodzi do naszych serc, domów i rodzin

obdarzy Was łaską pokoju, radości i nadziei.

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

i szczęśliwego Nowego Roku!

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products