Uroczystość Bożego Narodzenia – 25 XII 2016 r.

 

  1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Bożego Narodzenia, a jutro – święto Świętego Szczepana, pierwszego Męczennika

Msze święte dzisiaj i jutro będą celebrowane według porządku niedzielnego. Składka z dnia jutrzejszego – będzie przeznaczona na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

  1. W drugi dzień Świąt dzieci i młodzież udadzą się z kolędą misyjną do naszych domów. Zebrane przez nich ofiary będą przeznaczone dla ich rówieśników w krajach misyjnych. Rozesłanie kolędników misyjnych będzie na Mszy świętej o godz. 9.30.
  2. Składamy podziękowanie wszystkim, którzy w Adwencie uczestniczyli w Roratach, zwłaszcza rodzicom, którzy przychodzili z dziećmi oraz młodzieży gimnazjalnej. Dziękujemy p. organiście oraz liturgicznej służbie ołtarza. Składamy też podziękowanie kościelnemu – p. Mariuszowi oraz p. Mariuszowi Kuboniowi za przygotowanie szopki, a p. Jadwidze za przystrojenie kościoła na Święta. Bóg zapłać!
  3. Dziękujemy za wszystkie życzenia świąteczne. My, duszpasterze, ze swej strony również składamy Wam, Szanowni Goście, oraz Drodzy Parafianie serdeczne życzenia: Niech Boży Syn narodzony w Betlejem błogosławi Waszym dobrym zamierzeniom i planom, niech Was uświęca, umacnia i prowadzi. Prosimy przyjąć życzenia zdrowia, radości i pokoju.

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

 

 

 

 

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products