III Niedziela zwykła – 25 stycznia 2014 r.

 

1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa, we wtorek – wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, we środę – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, w sobotę – wspomnienie św. Jana Bosko. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.

2. W poniedziałek 26 stycznia o godz. 18.00 będzie Msza Święta z kazaniem dla wszystkich uczniów gimnazjum w ramach przygotowania do bierzmowania. Prosimy, aby uczniowie klas trzecich przybyli z rodzicami.

3. W piątek będzie nabożeństwo dla grupy św. Ojca Pio, które rozpocznie się o godz. 18.00.

4. W minioną sobotę zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Bardzo dziękujemy za życzliwe przyjęcie, gościnność, sugestie i uwagi oraz złożone ofiary. W intencji rodzin, które odwiedziliśmy podczas kolędy odprawimy Msze Święte: dzisiaj o godz. 9.30 i 12.30 oraz w przyszłą niedzielę o godz. 8.00, 9.30 i 12.30.

5. Zachęcamy dzieci do oglądania nowej serii filmów o polskich świętych i błogosławionych zatytułowanej „Aureola – od Stanisława do Karola”. Filmy będą emitowane na antenie TVP Kraków w każdy czwartek o godz. 19.05, oraz na kanale dla dzieci TVP ABC w każdy piątek o godz. 15.40.

6. W przyszłą niedzielę, 1 lutego w remizie OSP Dębina Łętowska od godz. 8.00 do 12.00 odbędzie się akcja poboru krwi oraz akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku.

7. Dziś (niedziela) w kinie Wawel o godz. 16.00 odbędzie się spektakl teatralny. Na przedstawienie zaprasza grupa teatralna rodziców i nauczycieli z Przedszkola Publicznego w Grabnie.

 

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products