XVII Niedziela Zwykła – 25 lipca 2021r.

 

  1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – wspomnienie św. Joachima i Anny – rodziców NMP, we czwartek – wspomnienie św. Marty, w sobotę – wspomnienie św. Ignacego Loyoli, prezbitera. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  2. Zbliża się dzień odpustu ku czci naszego patrona św. Wawrzyńca; odpust będziemy przeżywać w niedzielę – 8 sierpnia. Przygotowaniem duchowym do tej uroczystości będzie nowenna do św. Wawrzyńca, którą rozpoczniemy w piątek – 30 lipca. Nowenna będzie odprawiana o godz. 18.00 bezpośrednio przed wieczorną Eucharystią. Zachęcamy do udziału.
  3. W sobotę po wieczornej Mszy świętej będzie zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca.
  4. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w kiermaszu charytatywnym w minioną niedzielę: Bóg zapłać.
  5. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  6. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Józef Ruciński z ul. Leśnej i śp. Maria Chwałek z ul. Braci Gładyszów. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products