IV Niedziela Wielkanocna – 25 kwietnia 2021 r.

 

  1. Dziś przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania do Służby Bożej, którym rozpoczynamy tydzień modlitw w tej intencji. Ofiary na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego w Tarnowie.
  2. W piątek rozpoczną się w naszym kościele nabożeństwa majowe, na które serdecznie zapraszamy. Nabożeństwa będą codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy również, aby w rodzinach lub też indywidualnie w domach odmawiać Litanię do Matki Bożej.
  3. We czwartek o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo grupę modlitewną O. Pio, natomiast w sobotę o godz. 7.00 będzie nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  4. W przyszłą niedzielę dzieci z klas trzecich przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Ze względu na ograniczenia sanitarne uroczystość odbędzie się w trzech grupach: o godz. 11.00 – klasa IIIA, o 12.30 – klasa IIIB, o 14.00 – klasa IIIC. W kościele będą obecni tylko dzieci z rodzicami; inne osoby będą mogły uczestniczyć pozostając na dziedzińcu kościelnym. Spowiedź dla dzieci będzie w sobotę również w grupach: kl. IIIA o godz. 9.00, IIIB – o 10.00, IIIC o 11.00. Prosimy, aby rodzice i inni członkowie rodziny przystąpili do spowiedzi w ciągu tygodnia; dyżur w konfesjonale w dni powszednie od godz. 17.00 do 18.00.
  5. W piątek na spotkanie formacyjne na godz. 18.30 zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania z klasy 8C oraz kandydatów z klas ósmych uczących się w szkołach poza Wojniczem. Prosimy o obecność jednego z rodziców.
  6. Dziękujemy mieszkańcom ul. Warszawskiej i Osiedla Zakrzów, którzy złożyli 1400 zł na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty. Dziękujemy również za indywidualne ofiary oraz wpłaty na konto bankowe parafii. Bóg zapłać.
  7. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności śp. Zofia Szal z Rynku, śp. Stanisław Fior z ul. Loretańskiej i śp. Franciszek Ojczyk z Więckowic. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products