XXX Niedziela Zwykła – 24 X 2021 r.

 

  1. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna Tydzień Misyjny. W tych dniach będziemy modlić się w intencjach misyjnych Kościoła; zapraszamy na nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30.
  2. Dzisiejsze ofiary na tacę są przeznaczone na cele misyjne, natomiast składka z przyszłej niedzieli – na prace remontowe w parafii.
  3. We czwartek przypada święto Świętych Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów. Solenizantom składamy serdeczne życzenia. We czwartek będzie nabożeństwo dla grupy O. Pio o godz. 18.00, w piątek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież naszej parafii na czuwanie modlitewne „Moc modlitwy”, zaś w sobotę po wieczornej Mszy świętej będzie zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca.
  4. Zachęcamy do przystąpienia do spowiedzi przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Spowiadamy codziennie w dni powszednie od godz. 17.00 do 18.00. Korzystajmy z możliwości spowiedzi przez cały tydzień, nie odkładajmy jej na ostatnią chwilę, aby uniknąć długiego czekania w kolejce. Tak zaplanujmy czas, aby w ciągu tygodnia przyjść do kościoła i bez pośpiechu przystąpić do sakramentu pojednania. Korzystajmy z modlitewnika, który pomoże nam w dobrym przygotowaniu do spowiedzi. Apelujemy do rodziców, aby postarali się o to, by również dzieci i młodzież przystąpili do sakramentu pokuty przed Uroczystością Wszystkich Świętych.
  5. W przyszłym roku w parafiach dekanatu wojnickiego odbędzie się wizytacja kanoniczna, którą przeprowadzi Ks. Biskup Leszek Leszkiewicz. Wizytacja w naszej parafii będzie w dniach 19-20 marca. W związku z tym bierzmowanie młodzieży klas ósmych zaplanowano na 19 marca.
  6. W ostatnim czasie odszedł do wieczności: śp. Jan Kubacki z Łukanowic. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products