XXI Niedziela Zwykła – 24 VIII 2014 r.

 

1. Jutro (poniedziałek) Piesza pielgrzymka Tarnowska wejdzie na Jasną Górę. Przypominamy wszystkim, którzy zapisali się na autokar do Częstochowy, aby powitać pielgrzymów, że wyjazd będzie o godz. 5.00 z parkingu przy Kolegiacie.

2. W tym tygodniu w liturgii:

– we wtorek – uroczystość NMP Częstochowskiej

– we środę – wspomnienie św. Moniki

– we czwartek – wspomnienie św. Augustyna, bpa i dokt. Kościoła

– w piątek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do udziału w Eucharystii w dniu imienin.

3. Zbliża się początek nowego roku szkolnego. Spowiedź z tej okazji dla dzieci i młodzieży będzie w najbliższą sobotę od godz. 16.00 do 18.00. Prosimy rodziców, aby przypomnieli swoim dzieciom o przystąpieniu do sakramentu pokuty przed nowym rokiem szkolnym.

4. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary do puszek przeznaczone na poszkodowanych przez wodę i trąby powietrzne, dziękujemy również za ofiary na prace remontowo-inwestycyjne w naszej parafii za trzeci kwartał. Mieszkańcy ul. Nadbrzeżnej złożyli 900 zł. Dziękujemy też za wpłaty indywidualne na ten cel. Bóg zapłać.

5. Informujemy, że można jeszcze zapisywać się na film z ogłoszenia Kolegiaty i erygowania Kapituły. Film będzie dostępny w przyszłą niedzielę.

6. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Augustyn Damian z Łukanowic, śp. Władysław Nowicki z ul. Długiej i śp. Tadeusz Liszka z Ispu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products