XVII Niedziela Zwykła – 24 VII 2016 r.

 

1. Trwa Tydzień Misyjny. Dzisiaj o godz. 11.00 będzie Msza Święta z udziałem naszych gości ze Słowacji i Korei Południowej. W poniedziałek o godz. 8.30 nastąpi pożegnanie pielgrzymów, którzy udadzą się do Krakowa.

W związku ze Światowymi Dniami Młodzieży Urząd Miasta Krakowa przysłał ważne informacje porządkowe. Zamieściliśmy je na stronie internetowej naszej parafii. Wszyscy pielgrzymi udający się Krakowa niech zapoznają się z tymi informacjami.

2. Informujemy, że uroczystość odpustowa w naszej parafii ku czci św. Wawrzyńca Męczennika będzie w niedzielę – 7 sierpnia.

3. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – święto św. Jakuba Apostoła, w tym dniu również – wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżnych; we wtorek – wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP; w piątek – wspomnienie św. Marty. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia.

4. Ofiary na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na prace remontowe w naszej parafii.

5. W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb śp. Jadwigi Sowa z Tarnowa. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products