III Niedziela zwykła – 24 stycznia 2015 r.

 

1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – święto nawrócenia św. Pawła Apostoła, we wtorek – wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa, we środę – wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, we czwartek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.

2. Ofiary na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na prace remontowo-inwestycyjne.

3.We czwartek o godz. 18.00 będzie nabożeństwo dla grupy Ojca Pio.

4. W miniony czwartek zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Bardzo dziękujemy za życzliwe przyjęcie, gościnność, sugestie i uwagi oraz złożone ofiary. W intencji rodzin, które odwiedziliśmy podczas kolędy odprawimy Msze Święte: dzisiaj o godz. 16.00, w przyszłą niedzielę o godz. 9.30 oraz w niedzielę 7 lutego o godz. 9.30, 11.00 i 16.00.

5. W przyszłą niedzielę – 31 stycznia po Mszy Świętej o godz. 16.00 odbędzie się koncert kolęd i pastorałek. Wystąpią:

Chór Mieszany z Woli Rzędzińskiej, Chór Te Deum z naszej parafii, Orkiestra Dęta Miasta Wojnicza, Orkiestra Dęta z Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Woli Rzędzińskiej oraz Starszaki z Przedszkola Publicznego w Wojniczu. Zapraszamy.

6. Gminny Ośrodek Kultury w Wojniczu zaprasza na Komputerowy Kurs Księgowości. Spotkanie organizacyjne 29 stycznia (piątek) o godz. 17.00 w kinie Wawel.

7. W ostatnim tygodniu odeszły do wieczności: śp. Stanisława Mucha z Łukanowic, śp. Justyna Kuboń z Łoponia i śp. Maria Liszka z ul. Jagiellońskiej. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products