XXV Niedziela Zwykła – 23 września 2018 r.

 

  1. W tym tygodniu w liturgii: we czwartek – wspomnienie św. Wincentego a’ Paulo, prezb., w piątek – wspomnienie św. Wacława, męcz., w sobotę – święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  2. We środę o godz. 17.30 będzie poświęcenie odnowionej kapliczki przy ul. Jagiellońskiej, naprzeciw parkingu kościelnego, a następnie o godz. 18.00 w kolegiacie zostanie odprawiona Msza święta za zmarłych fundatorów tej kapliczki. Zachęcamy do udziału.
  3. We czwartek o godz. 18.00 będzie nabożeństwo dla grupy św. O. Pio. W sobotę po wieczornej Mszy Świętej – zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca.
  4. We wtorek na wieczorną Mszę św. i spotkanie formacyjne zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas VII szkoły podstawowej. Prosimy o obecność jednego z rodziców.
  5. W piątek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież naszej parafii na czuwanie modlitewne „Moc modlitwy”.
  6. Akcja Katolicka zaprasza na wspólną modlitwę za Ojczyznę: Koronka na Ulicach Miast Świata w dniu 28 września – w piątek o godz. 15-tej. Modlitwa będzie jak rok temu w dwóch grupach tzn. na Plantach i w Ispie, przy figurze Matki Bożej. Zachęcamy do udziału.
  7. Przyszła niedziela to Dzień Modlitw o Trzeźwość. W tym dniu będzie miała miejsce Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  8. W związku z trwającym synodem i podejmowaną tematyką o rodzinie Wydział Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin naszej diecezji wraz z radiem RDN rozpoczął cykl audycji poświęconych małżeństwu i rodzinie. Audycje te emitowane są w każdą sobotę o godz. 20.00. Zachęcamy do słuchania.
  9. Dziękujemy za złożone ofiary za trzeci kwartał. Mieszkańcy ul. Loretańskiej i Zamoście złożyli na prace remontowe – 1140 zł i 60 zł na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty, mieszkańcy Łukanowic – Topoliny odpowiednio – 4255 zł i 630 zł, Dębiny Łętowskiej – 1720 zł i 270 zł, Ispu – 1560 zł i 330 zł, Dębiny Zakrzowskiej – 1800 zł, ul. Konopnickiej – 1500 zł. Dziękujemy ofiarodawcom i zbierającym ofiary, dziękujemy też za indywidualne wpłaty. Bóg zapłać. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na prace remontowe.
  10. W minionym tygodniu odeszły do wieczności: śp. Wanda Kłusek z Dębiny Zakrzowskiej i śp. Krystyna Bączek z Więckowic. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

 

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products