XVI Niedziela Zwykła – 23 lipca 2023r.

1. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek wspomnienie św. Kingi, we wtorek – święto św. Jakuba Apostoła oraz wspomnienie św. Krzysztofa, we środę – wspomnienie świętych Joachima i Anny – rodziców NMP, w sobotę – wspomnienie świętych Marty, Marii i Łazarza. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia. Wśród solenizantów jest Ks. Krzysztof, któremu życzymy zdrowia oraz obfitości łask od Chrystusa Jedynego i Najwyższego Kapłana za wstawiennictwem Świętego Patrona.

2. W sobotę po wieczornej Mszy Świętej będzie zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na prace remontowo-inwestycyjne w parafii.

3. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Stanisław Grzesiak z Zakrzowa. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products