III Niedziela Wielkanocna – 23 kwietnia 2023 r.

 

  1. Trwa w Kościele Tydzień Biblijny, który zwraca naszą uwagę na rolę słowa Bożego w naszym życiu. Akcja Katolicka przygotowała kartki z krótki tekstami z Pisma Świętego, znajdują się na stoliku pod chórem. Zachęcamy, aby je zabrać i skorzystać z nich w modlitwie osobistej. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na prace remontowe w parafii.
  2. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – uroczystość św. Wojciecha, bpa i męcz., głównego patrona Polski, w tym dniu przypada także wspomnienie św. Jerzego, męcz., we wtorek – święto św. Marka Ewangelisty. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  3. W ramach bezpośredniego przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej w tym tygodniu po Mszy Świętej o godz. 18.00 odbędą się spotkania dla dzieci z klas trzecich: w poniedziałek klasa 3 A, we wtorek klasa 3B i we środę klasa 3C.
  4. We czwartek o godz. 18.00 będzie nabożeństwo dla grupy O. Pio, zaś w sobotę po wieczornej Mszy świętej – zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca.
  5. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Kazimierz Przeklasa z Więckowic. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products